Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webshop, hogy lehet ekkora a...

Webshop, hogy lehet ekkora a csomagom? Nagyobbnak kéne lennie! A többi lent.

Figyelt kérdés

Rendeltem egy webshopból 20.000 forint összértékben egy melegítőt (pulóver, nadrág) egy pulóvert, és egy polót. Megérkezett, átmentem a postára. Ami ott fogadott, arra nem számítottam. Elvileg ezeket tartalmazza a kb. KAKAÓS DOBOZ méretű alig 2 kilós csomag. Amibe szerintem csak a poló van, és még az is csúszkál. HÚSZEZER FORINTÉRT KÉNE ÁTVENNEM, MERT ANNYI A RENDELÉSEM ÖSSZÉRTÉKE!!!

Kétlem, hogy ebbe a kis dobozba (kb ekkora: 3.bp.blogspot.com/_72gwYjQeF0U/TF0MfvO1ndI/AAAAAAAAAJ8/heyySPtCAmY/s1600/IMG_4896.JPG ) beleférne mind az az árú, amit rendeltem a webshopból. Nem is lehet akkora összehajtogatni őket, NEM HOGY MÉG LEGYEN HELYE CSÚSZKÁLNI BENNE! Ismerősömet megkérdeztem, Ő egy másik shopból rendelt egy polót, és egy pulóvert. Jelezném, Ő kb. egy számítógép gépház méretű csomagot kapott! Ilyenkor mi a teendő? Ezért a kis alig 2 kilós csomagért 20.000 forintot NEM fogok fizetni!



2014. ápr. 25. 14:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kép szerintem nem látszik: www.kepfeltoltes.hu/140425/IMG_4896_www.kepfeltoltes.hu_.jpg <--- Kb. ekkora lehet a csomagom.
2014. ápr. 25. 14:04
 2/13 anonim ***** válasza:

"Kb. ekkora lehet a csomagom."


Rakj mellé egy gyufásskatulyát, hogy érződjön az arány, mert a fotó alapján az a kakaósdoboz akár mosógép nagyságú is lehet! :D

2014. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos a kép talált, de mindenki eltudja képzelni, hogy mekkora is lehet egy kakaós doboz nagysága. :)

Őszintén, ilyenkor mi a teendő?

2014. ápr. 25. 14:14
 4/13 anonim válasza:
Láteznek már vákummal összeszívható zsákok. Így ezek a cuccok melég kicsi helyen elférnek. Meg hogy lenne több ez a rendelés 2 kilónál?? ( Vagy esetleg gondolod hogy egy póló lenne 2 kiló??)
2014. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És otthagytad a postán, vagy mi a szösz?
2014. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Átveszed -> ha nincs benne az amit szeretnél, akkor felhívod a webshopot/írsz nekik és megreklamálod.


2 pulóver, 1nadrág, 1 póló simán belefér ilyen kis dobozba. azért mert te nem tudod összehajtogatni, más meg tudja csinálni.

2014. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a melegítők általában poliészterből vannak, ami kevés helyet foglal, jól összenyomható.


vedd át a csomagot és a kicsomagolásról készíts videófelvételt, ami bizonyító erejű lehet, ha arra kerül a sor

2014. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bíztatásotok alapján elvoltam átvenni. A 2 pulcsi, 1 nadrág, 1 poló helyett volt benne egy darab poló, ahogy jósoltam. AZ IS OLYAN POLÓ, AMIT NEM RENDELTEM. Teljesen más poló kaptam.
2014. ápr. 25. 16:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Rendes webshopból rendelted???

Vannak cégadatok? Szerződés?

2014. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És felvetted a telefonoddal a kicsomagolást? Az bizonyító erejű lett volna.
2014. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!