Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AliExpress segítség?

AliExpress segítség?

Figyelt kérdés

Lenne 3 kérdésem:

1. Van-e valamiféle életkori korlátozás?

2. OTP Junior kártyával azt tudom, hogy lehet fizetni, de muszáj a kártyának ISIC-nek lennie vagy elég a sima?

3. Hogyan és mikor kell a vámot kifizetni?



2014. ápr. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

1. nem tudok róla, hogy lenne, de ha kavarsz valamit és gond lesz belőle Anyu és Apu felel helyetted ha nem vagy nagykorú

2. bármilyen kártyát elfogadnak, másik kérdés, hogy nem biztos, hogy ki akarod adni nekik az adataidat...

3. a vámról papírt küldenek amikor belép az országba a szajré, igazolnod kell, hogy mennyiért vetted, majd megállapítják a vámot és általában kézbesítéskor kp.-ben kifizeted

2014. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tervezem, hogy kavarjak bármit is csak, hogy pl az eladók nem látják hány éves vagyok? Nehogy ezért verjenek át vagy bármi. És mindig van vám vagy még él a 22 Eurós határ?
2014. ápr. 26. 15:42
 3/4 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Igen még mindig van a 22 Eur. -ós törvény.

Nem látják , hogy hány éves vagy.Nem muszáj az ISIC.

Remélem segítettem!

2014. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és igen sokat segített!
2014. ápr. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!