Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen hogy működik az eladás?...

Ebayen hogy működik az eladás? Nemrég eladtam egy Beats fülest, de a pénzt csak akkor tudom elhasználni ha elküldtem a csomagot. Viszont azzal vannak gondok amit lent leírok.

Figyelt kérdés

Szóval kiírta az ebay hogy megvették a cuccot, és ott volt egy gomb hogy ship now. Arra rákattintottam, és kihozott egy oldalt, ahol ki kell választanom hogy mivel küldöm. Van United States Postal service, és FedEx. Bármelyikre lépek ezt kapom: You need to have USA address. Click "Change" to create new address or select an already added USA address.

Ilyenkor mi a teendő?


2014. ápr. 26. 22:26
 1/2 anonim válasza:
Melyik országod állítottad be lakhelyednek?
2014. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
magyarország
2014. ápr. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!