Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire véljem, hogy kb,3 perc...

Mire véljem, hogy kb,3 perc elteltével lelépett a vevő?

Figyelt kérdés
Hirdetjük az autónkat nem azért mert rossz, vagy nem jó, hanem azért mert kinőttük 3 gyerkőc van, nem fér bele 3 gyerekülés, 9 éve van meg az autó, fél éve volt műszakis, soha nem hagyott cserben nagyon megbízható volt mindvégig, szeretnénk venni egy 7 személyes családi autót, amibe leférünk, de tudjuk, hogy még egyszer autóval ilyen szerencsések nem leszünk, alacsony áron hirdetjük, rengetegen jelentkeztek 15 éves, az autó nincs lestrapálva, csak napi 4 km-t használja a férjem a munkába járáshoz. Ma jött egy Budapesti vevő, nem messze rokonokhoz jöttek, eljöttek megnézni a kocsit, kiszálltak, és egy idősebb pali, nézegette, megkérdezte mennyi idős, pedig ezzel kezdtem a hirdetést, meg, hogy mennyiért hirdetjük? Világosan bele volt írva ez is, akkor belekötött abba mért téli gumi van rajt, kell rá költeni ezért! Kb 3 perc volt az egész és el is mentek. Meglepődtem, és nem jutok szóhoz. Gondolkodtam, hogy talán a ház miatt mert kivülről nem a legszebb sokat kell rá költeni, na meg a kerítés tiszta rozsda, biztos rossz benyomást keltett elsőre, 1 éve vettük a házat nincs rajt hitel, belül viszont igényesen felújított minden hol, de kivülről tényleg kissé rideg! Ahogy a pénztárcánk engedi úgy újítgattjuk. Szerintetek még lépett le a vevő ilyen hamar?

2014. ápr. 20. 21:20
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
26%
Lehet, hogy még jelentkezni fog, lehet mégse tetszett neki rajta valami. Az emberek kiszámíthatatlanok.
2014. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

Nem volt szinpatikus az autó, ti a hely...vagy akármi..

Ha ilyen a ház, akkor én máshol mutatnám meg az autót...nehogy emiatt ne tudd eladni..

Sokkal kevesebbet adna egy kereskedő, mint amt kérnétek érte?

2014. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
48%
Nem fog jelentkezni, de ne aggódj jön más aki megveszi. Amiket leírták azzal nem foglalkozik az aki autót akar venni. mondom nyugi elkel ne félj,
2014. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Ha rengetegen jelentkeznek, majdcsak megveszi valaki, akkor ne aggódj miatta. Közben lesz pár ilyen, mint ez a vevő, hogy csak ráér és nézelődik.
2014. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Vagy csak szórakozásból jött el?! Nem tudom. A műszakinál a fékeket kellett csak cserélni mindenről megtartottam a blokkokat, illetve most nem rég kellett egy injektorfejet cserélni 44.000Ft-ért benne, erről is meg van a blokk és a régi alkatrész, de ez ennél az autónál tipus hiba 15 évet bír és feladja ez az alkatrész. Olyan bosszantó tényleg az ember nem egy megbízhatatlan roncsot akar eladni, hanem egy tökéletes motorikus állapotban lévő rendkívül megbízható autót, poton 250.000Ft-ért, és már telefonon át alkudozni akarnak, mikor beleírom a hirdetésben világosan, hogy az ár fix, nem engedek belőle, mondtam is a férjemnek ha nem adják meg ezt az árat inkább megtartom a kocsit, jó lesz, pótautónak.
2014. ápr. 20. 21:26
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
engem nem is az auto kora rémisztene meg..hanem inkább az, hogy napi 4km-t használjátok. teljesen tönkre vágja az autokat.
2014. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
milyen tipusu auto ez?
2014. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Suzuki Swift 1000-res motorú, szeretjük mert nagyon keveset fogyaszt, az tény, hogy ritkán megyünk vele hosszabb távra, de két hónapja voltunk Pesten 500 km-er oda vissza, semmi gon nem volt, km-er sem sok van benne, 9 éve van meg nekünk második tulajdonosok vagyunk, de törött nem volt még. Ha 9 éve alatt nem vágott oda neki, hogy naponta pár km-t használjuk, akkor nem hiszem, hogy ezután baj lenne.
2014. ápr. 20. 21:33
 9/26 anonim válasza:
14%
Kicsit változtasd meg a hirdetést. Ne 250 ezer legyen az ára hanem 295 ezer és abból alkudozhat, és próbáld meg minnél tovább fent tartani az árat és ne menj el 250-ig. Akkor megjön a kedve mert alkudozhat. Én sem venném meg mert szeretek alkudozni, mondjuk a fix áras hirdetéseket fel sem hívom mert nem alkudhatok. Van aki ebben leli örömét. Hidd el sikered lesz.
2014. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

1. A napi 4!!!!! km használatától teljesen tönkremegy a motor.


2. 4 km-t (mivel munkába jár, ezért ez 2+2 km) nem autóznék, ennyit böven lehet naponta sétálni, senminek nem lesz töle baja.


3. Ha a házatok annyira elhanyagolt, akkor nem hiszi el senki, hogy az autót jobban rendben tartottátok.


4. A kora és a km-állás valószinüleg nem tünik egymashoz képest reálisnak, azt hiszik, hogy az óra át lett állítva.

2014. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!