Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miről szól a brókerkedés, mi...

Miről szól a brókerkedés, mi a feladata egy brókercégnek és mi a feladata az alkalmazotjainak?

Figyelt kérdés
Tehát, ha jól értem, vannak a brókercégek, amiknek vannak brókereik, akik telefonos társalgásokon keresztül kell rábeszéljék az embereket arra, hogy fektessenek be pénzt olyan cégekbe, melyek tulajdonosai megbízták a brókercéget vagy randomra egy brókercég akármelyik alkalmazottját arra, hogy befektetőket keressenek igérve a befektetőknek bizonyos százalék részvényesedést cserébe, és a befektetés egy részéből részesül a bróker is vagy ő is kap valahány százalékos részvényesedést ... CSAK GONDOLOM HOGY IGY VAN, tehát nem kell lehúrrogni, azért kérdem, mert szeretném sőt ragazkodom hozzá hogy tisztában legyek azzal, hogyan működik ez az egész brókerkedési dolog .. :) Nagyon hálás lennék ha valaki adna egy fiktiv példát. :d

2014. ápr. 26. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Te telemarketingről beszélsz. Bróker értékpapírokat, határidős opciókat árul, megbízásokat vesz fel és teljesít (saját sápjával megrövidítve). Általában emberek keresik fel őket, nem ők az embereket.. Amit én láttam eddig és MLM-es sítlusban tolták, azoknak köze nem volt az igazi tőzsdéhez vagy brókerkedéshez, hanem kóklerek voltak, pénzlehúzás zajlott. Ezt a két világot ne keverjük.
2014. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiket írsz kérdező az alapján az első gondolatom az MLM volt, de rájöttem lehet csak egy sima piramis rendszerről van szó. Most akkor melyik is piramis, vagy MLM?
2014. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!