Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A brókerkedés, a tőzsdei...

A brókerkedés, a tőzsdei munkakör ugyanolyan mint a biztosítási ügynök? Ugyanúgy nekik kell ügyfeleket szerezni, keresni?

Figyelt kérdés
Álláskeresés közben vagyok pénzügyi végzettséggel, és már nem egy brókeres, tőzsdés állást láttam, de az ilyen ügynökös meló nem nekem való, viszont elég magas fix fizetéssel plusz jutalékkal van hirdetve, de gondolom ez csalóka.

2013. aug. 23. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló, ügyfeleket kell szerezni.
2013. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, ugyan ugy nyomatni kell a sok hulyeseget az ugyfeleknek. Viszont itt nem biztos a siker. Viszont ha bejon a dolog tarja a ceg a markat, ha nem akkor azt mondja sajnaljuk...
2013. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapot voltam egy brókercégnél míg fel nem mondtam, azóta magamnak kereskedek.

Nálunk a fix fizetés minimálbér volt, a jutalékkal lehetett jól keresni, feltéve ha van az embernek egy jó ügyfélköre.


Kezdőként ez elég szívás, ha mákod van valaki felmond és szerzel az ő ügyfélköréből ügyfeleket, ha nincs akkor adatbázisokból hívogatod az embereket és próbálod rábeszélni őket a szerződéskötésre, mondanom sem kell nem sok sikerélménye van itt az embernek, még ha jól adja elő magát akkor sem. Szóval nem rövid idő mire kialakul egy jó ügyfélkör, addig meg ott a minimálbér. (bár nem biztos hogy mindenhol minimálbért adnak, nem tudom).

Kezdőként meg gondolom egyik cégnél se úgy kezdesz, hogy ha lenne ügyfeled már kereskedhetnél is, valószínű más cégeknél is úgy van, hogy ilyenkor csak telefonálsz pár hétig hónapig...


Ha összejön akkor lehet egy egész korrekt fizetésed, viszont az út nem könnyű odáig.

2013. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!