Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A végrehajtó letilthat fizetés...

A végrehajtó letilthat fizetést anélkül, hogy küldene értesítést? Ráadásul jogtalanul.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
a munkáltatónak kötelezettsége értesítenie téged
2014. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amíg letiltás lesz a dologból, már jópár levelet kapsz, addig kellett volna a jogtalanságot bizonyítanod. A munkáltatót értesítik a letiltásról, ő pedig téged.
2014. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pont ez az,hogy nem kaptam meg azt a jó pár levelet amiről beszélsz. Decemberben pert nyertem, ami úgy zárult hogy az alperes köteles leállítani minden féle követelést. Amit ezek szerint nem tett meg, és én azóta egy értesítést sem kaptam végrehajtótól vagy ilyesmi. Csak letiltást.
2014. ápr. 29. 05:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már jártam úgy, hogy adminisztrációs hibát vétett a végrehajtó (utólag azt mondta, hogy rossz személyi adatokat kapott az OEP-től, de igazából feltűnhetett volna nekik), és le akarta tiltani a fizetésemből valaki másnak az adósságát (név egyezés volt, de cím, születési idő, hely, anyja neve különböző volt). Szerencsére sikerült elég gyorsan tisztáznom a dolgot, és hatálytalanították a letiltást. De nem kívánom senkinek, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. Nagyon kellemetlen és frusztráló.
2014. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, megosztanád velünk, hogy áll azóta az ügyed? Nem sikerült egyeztetned a végrehajtó céggel telefonon, hogy tévedés áldozata vagy?
2014. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!