Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzhez jutni...

Hogyan tudnék pénzhez jutni akár csak egy kicsihez is?

Figyelt kérdés
honnan szerezhetnék pénzt?anyukámat nem akarom mindig lehúzni 1hónapban 1500ft zsebpénz kapok tőle nekem nagyon kevés olyan dolgokat akarok venni amiket az anyukám csak akkor vesz meg ha ünnep van locsolkodni nem tudok mert lány vagyok,nagyszüleim sajnos nincsenek:(12/lány)nem hülyeségre akarom költeni nagy vagyok már kics ahoz hogy pénzt értelmetlen dolgokra költsek.anyukám nem vesz nekem ilyeneket meg nem akarok állandóan tőle kérni apukám ugyan ez!házi munkával adnak ha nehezet csinálok amit csak anyu tud de akkor sem akarom kifosztani őket
2009. dec. 25. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Vállalj apróbb munkákat szomszédoknak, ismerősöknek( öreg néninek bevásárlás, üvegvisszaváltás, csekkbefizetés.Kérdezd meg nincs e szüksége valakinek valamilyen segítségre amit te is meg tudsz csinálni. Ha adnak pénzt adnak, ha nem, maxi kapsz egy tál sütit.
2009. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Láttam már olyan hirdetést egy kisboltban, hogy kb. korodbeli fiatal kutyasétáltatást vállal (mondjuk csak városban érdemes ilyesmit). Falun vállalhatsz kapálást, gazolást a kiskertben. Fél óráért elkérsz mondjuk 100-150 Ft-ot. Viszonyításképp egy felnőtt árufeltöltő vagy irodista 400/óra körül kap nettó. Ha heti 5x csinálod, az heti 500-750, havi 2-3000, megtripláztad a zsebpénzedet.
2009. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha kell valamire pénz akkor kérj anyudtól, ha olyan dolog akkor biztos adni fog. 12 évesnek nem nagyon adnak munkát.
2009. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Havonta 1500 Ft zsebpénz egyáltalán nem kevés egy 12 éves kislánynak!


Anyukád ezzel a takarékoskodásra is szeretne megtanítani : ha valamit szeretnél, akkor gyűjtsd össze a zsebpénzeidet rá!

2009. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon kevés zsebpénz, kedves utolsó.


Naponta 75Ft? Akkor is ha 12 éves gyerekről beszélünk.


Ezt aztán gyűjtheti szegény gyerek.

2009. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1000 forint egy mozijegy, szóval havi 1500 ft tényleg nem sok.

Az nagyon tetszik, hogy nem azt írtad, hogy jaj, milyen kevés meg milyen szemetek a szüleim (mint ahogy itt nagyon sok 12-15 éves írja) hogy csak ennyi, hanem nagyon szépen írtál róluk, mégha valóban nem is sok.

Tényleg nincs sok lehetőséged, de amit az előzőkben írtak azt próbáld meg. Ha jó tanuló vagy és egy kicsit nagyobb leszel, akkor pénzért akár korrepetálhatsz is kisebbeket vagy gyerekvigyázónak is mehetsz, de mindkettő azért még pár év.

2009. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok-sok választ !a szomszédban van egy öreg néni.meg fogom tőle kérdezni hogy bevásároljak-e neki mert még nekem 40perc egy bevásárlás neki vagy 2óra.köszönöm az ötleteket:)
2009. dec. 26. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!