Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok pénzt feltölte...

Miért nem tudok pénzt feltölteni skrillről egy fogadóirodába?

Figyelt kérdés

Szeretnék befizetni 10 eurót egy sportfogadó irodába, a számlámon 10,59 euró van tegnap befizettem, 20 eurót egy másik fogadóirodába de ma nem engedi ezt az üzenetet írja ki a fogadóiroda:

[link]



2014. máj. 15. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet ,hogy csak 20 ójrót enged. Nézd meg a minimum átutalást,valszeg. ez kevés lesz ,mint rumban a mogyoró.
2014. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami olyat ír ,hogy ez a fizetési mód nem támogatja a szerencsejáték fogadást. Magyarul erre nem lehet felhasználni. Nézd meg a SKRILL kezdőlapján,hogy mire utalod a pénzt. Át kell állítani a sportfogadás célra,vagy arra amire fogadni akarsz.(pl casinó,játék vagy egyéb.)Nálam ilyen probléma soha nem volt.
2014. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 euró a minimum befizetés és a számlámon 10,59 euró van továbbá fizettem már ide be, így ebből következik, hogy mikor a regisztráltam magam a skillre jól adtam meg azt, hogy szerencse játékra szeretném használni, írtam a skrill supportnak de még nem kaptam választ ezért nem is értem miért írja ezt ki:/
2014. máj. 16. 14:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam befizetni a 188bet-re de ugyan ez a szöveg, úgy ,hogy szerintem az lesz a gond, hogy regisztráltam a bankkártyámat és így megemelkedett a forgalmi limit 5000 euróra és gondolom, ezt le kell nekik ellenőrizni vagy valami ilyesmi lehet, írtam nekik egy újabb levelet, hogy változtassák meg a státuszom, ha jövőhétre nem oldódik meg akkor felhívom őket telefonon, ennyit tudok csinálni.
2014. máj. 16. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

azt írja ki, hogy az a mód, amivel feltöltötted a Skrill számládat, nem támogatott szerencsejátékra.

tehát bárhogyan is került fel az a 10 euró, ezt nem használhatod fel szerencsejátékra. én nem nagyon találkoztam ilyesmivel, mert feltöltésnél mindig megkérdezi, hogy mire akarod használni és mindig ott volt a gambling opció., szóval nem tudom, hogy te csak nem jelölted be, vagy valóban van olyan feltöltés, amit nem támogat. (inkább az előbbi).

ha nem szerencsejátékra akarod használni, a feltöltésnél akkor is inkább a szerencsejáték opciót válaszd, ezt egyébként ajánlják is, biztos ami biztos alapon.

2014. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, regisztrációkor azt választottam ki ,hogy szerencsejátékra akarom használni, a számlám, ezért is nem értettem idáig,hogy mért kaptam ezt az üzenetet, a probléma ott volt, hogy legalább 1 eurót kell hagyni a számlán, így ha nem hagysz semmit akkor nem enged befizetni és ezt a hibaüzenetet adja ki. Most már azóta működik, de a support az szörnyű 1 hónapja írtam nekik 3 levelet azóta se válaszoltak.
2014. jún. 5. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!