Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemetorszagban sokkal dragabba...

Nemetorszagban sokkal dragabbak az elelmiszerek/tisztalkodo szerek/ruhazat mint itthon?

Figyelt kérdés
Kintre kaptam egy allasajanlatot. Ha alljak a szallast es az utat is, 250.000 300.000 Ft-ert megeri kimenni? Sosem voltam meg Nemet foldon.

2014. máj. 15. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem kell szállást és rezsit fizetned, akkor ebből elég jól meglehet élni. Ha nem élsz nagy lábon. Az élelmiszerek többsége annyiba kerül, mint itthon. A ruhákat is megveheted olyan üzletben, ami nem drága. Igaz, hogy ott nincsnek kínai boltok.
2014. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Meg az emberek is több pénzt keresnek.
2014. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha a szállást és rezsit is állják,akkor kényelmesen el tudsz belőle lenni,még félre tenni is tudsz belőle.Csak a szolgáltatások amik jóval drágábbak mint itthon,fodrász,fogorvos stb.Aldi,lidl,dm ezek ugyan annyiba kerülnek,talán a húsfélék még amik drágábbak.

Sok sikert ha kimész,ne hagyj ki egy ilyen lehetőséget,a mostani helyzetben...

2014. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Azt hiszem belevagok.
2014. máj. 15. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha állják a szállást/rezsit, akkor menj ki, ez kellemes fizu, persze semmi extra, de kijössz belőle.


Ha nincs benne szállás, akkor gyorsan felejtsd el, az nagyon drága lehet, pláne nagy városban.

2014. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is vágj bele. Mit fogsz ott dolgozni?
2014. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csőszerelés. 9-10 euró lesz az órabérem, direkt kevesebb összeget kérdeztem, mint amennyit kapni fogok biztos ami biztos. (remélem) :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 16. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!