Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudtok Az Aliexpress-ről?...

Papp Dániel Alb kérdése:

Mit tudtok Az Aliexpress-ről? Megbízható oldal? Hogyan és milyen bankártyával lehet rendelni? Mi a rendelés menete?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Megbízható. Hasonló a PayPal-hoz, a pénzed nem közvetlenül az eladónak megy, hanem az Aliexpressnek, és ha valami gond van, visszakapod a pénzt. Pl. én vettem egy hamis 64 GB-os pendrájvot (4 GB volt valójában, és 4 GB ráírása után hibás 64 GB-osnak mutatta magát, legalábbis a laikusoknak), visszakaptam a pénzem.

Minden főbb bankkártyatípus elfogadnak, ha a magyar bankod olyan, hogy engedi a külföldi fizetést. (AXA pl. nem engedi)

2014. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vissza is küldted mielőtt visszafizették?
2014. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett visszaküldenem. (Azt nem tettem volna, mert drágább a postaköltség, mint amit ér az egész...)
2014. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mennyit von le ha bankkártyával fizetsz? Mert nekem az az egyetlen gondom vele hogyha az Alipay-t fel akarom tölteni vannak minimum összegek. Ebay-t jobban szeretem a Paypal miatt de az itt nem megy. Ebayen viszont durva összegeket akar levonni kártyás fizetés esetén. Ez itt s így van?
2014. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!