Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam egy új blogot, ami...

Találtam egy új blogot, ami valós pénzkeresettel foglalkozik, kifizetési bizonylatokat is feltesznek. Szerintetek mennyire megbízható? Ismeritek ezt az oldalt? Belevágjak valamelyik lehetőségbe?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon szompatikus az oldal, jók a cikkek. Őszintének és igaznak tűnik, ráadásul az író is most szerzi a tapasztalatait. Az a legfurcsább, hogy nem akar minden áron buzdítani senkit.


Erről lenne szó:


[link]


2014. máj. 21. 00:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mennyire megbízható? "


Semennyire.


"Belevágjak valamelyik lehetőségbe?"


Nem

2014. máj. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mi lesz a következő? rulett piros/fekete duplázós módszer?
2014. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%
szerintem semennyire sem megbízható. ír egy blogot egy "szimpatikus" oldalon, hátha csatlakozni akarnak hozzá. a piramisjáték is mindig úgy kezdődik: feltűnik egy szimpatikus ember, aki először semmire nem akar buzdítani, sőt! úgy tesz mintha ő tenne neked szívességet...
2014. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát nekem nem tűnik piramisjátéknak. A Neobux pl. egy megbízható, 6 éve működő cég (ezt hallottam én)
2014. máj. 22. 02:42
 5/22 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen vágj bele. A neten sok ilyen ember van, ki csak azért ír ilyen blogot, hogy téged gazdaggá tegyen. Mi más is lehetne a céljuk.
2014. máj. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem hallgattam rátok, belementem és mi történt? Működött. Ez a blogger nem sz@rral gurigázik, emberek. Amit eddig kipróbáltam, (NeoBux és RemiTrade), tényleg fizetett. Ha nem hiszitek, a ti bajotok. Én mindenesetre csinálom tovább. A NeoBux-ba pl. egy forintot nem kell beletenni, mégis mit veszíthettek? Nem értem miért ilyen szkeptikus mindenki. Nyilván nem leszel milliomos egyikből sem, de ha termel havi plusz 20-30 ezer forintot, nem éri meg? Ti tudjátok.
2014. máj. 27. 19:27
 7/22 anonim ***** válasza:

Sokat elárul a blogszerző által bemásolt linkek vége:


[link]

[link]

[link]

[link]


Mit gondolsz, mik azok a "referral", "r", "partenr". "ref" szavak?


Azt jelentik, hogy a szerző jutalékot kap minden egyes új tag után, aki az ő oldalán keresztül regisztrál.


Na ezért hozta létre ezt a blogot.


Ha én bármivel napi 2,4%-ot tudnék keresni, ahogyan ő állítja az egyik cégről, akkor biztos, hogy titkolnám, nem pedig blogot írnék róla, a saját esélyeimet csökkentve.

2014. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy jutalékot kap ezek után, na de működik. Akkor nem érdemli meg? Nincsenek millióim, de a Remi-re betettem 10 dollárt és tényleg 0,5-1% körül kamatozik. Ki is fizetik, kipróbáltam. NeoBux szintén. Befizetés, kifizetés, minden flottul megy. Engem nem zavar, ha jutalékot kap utánam. Meg különben is, mit gondolsz mennyit? pár centet? Vagy a Remis 10 dolcsiból megkap 0,5-öt? Hú, de nagy dolog.

Végre valaki, aki működő dolgokat mutat, most miért ne lehetne neki is előnye ebből? Nem olyan, mint az otthoni bedolgozós munka, ahol befizeted a pénzt, aztán kiküldenek valami hülyeségeket, aztán azt se tudod, mit kell csinálni, a cég meg felszívódik hetek alatt.

2014. máj. 28. 13:07
 9/22 anonim ***** válasza:

Nyilván nem bajlódna ilyen blogokkal, ha nem a beszervezésből várná a jövedelme nagy részét.


Az egy dolog, hogy 10 dollár után megkapod a pár centet. Majd ha betettél 1000 vagy 10 000 dollárt, és arra is megkapod, akkor nyilatkozz. Azért ezek se hülyék, tudják jól, hogy kell beetetni.


De szerintem mindezt te is nagyon jól tudod, hiszen te vagy a blog szerzője, ez teljesen nyilvánvaló az eddigiekből.

2014. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Persze, hogy az enyém az oldal, kíváncsi voltam, mikor jön rá valaki. Amúgy ez egy teszt volt, hogy ki mennyire bizalmatlan. Az viszont tényleg igaz, hogy fizetnek és amit leírtam az úgy is van. Nyilván nem esik rosszul, ha regisztrálnak alám, de nem ezekből az emberekből származik a bevételem (megjegyzem Probuxon és NeoBux-on egyetlenegy ember sincs aki alám regisztrált, utóbbin mégis napi átlag 1-1,5$ a profitom. A jól ismert refbérléses stratégiát követem. Abban viszont nem hiszem, hogy bármi rossz lenne, hogy kapok pár centet azok után akiknek megmutattam ezt a lehetőséget.


Egyébként azt is elmondanám, hogy mikor legutóbb bementem a templomba, imádkoztam az üzleti sikerem érdekében és eggyúttal megfogadtam, hogyha tényleg sikerül egy korrekt fizetést összehoznom havonta ebből a 4-5 dologból, akkor előadásokat fogok tartani és segíteni fogom azokat az embereket, akik másképp nem nagyon tudnak megélni (természetesen ingyen). Meglátogatom azokat az ismerőseimet, akik nehéz helyzetben vannak és megtanítom őket az online pénzkeresésre. Mindenki azt hiszi, hogy aki ilyennel foglalkozik, az mások átveréséből él. Én akarok lenni az élő példa, aki eloszlatja a tévhiteket. Úgy számolom, jövő januárra rendszeres havi 50 ezer körüli profitot tudok majd kitermelni. Ez nem sok, de sok embernek jól jönne ennyi havi plusz.


Ha ez egy évig folyamatosan fennáll és növekszik ez az összeg, otthagyom a munkámat, felfedem magam, és segítek az embereknek.

2014. máj. 29. 02:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!