Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A lottó húzást valóban elcsalj...

A lottó húzást valóban elcsalják? Vagy mivel manipulálnak? van valakinek olyan ismerőse aki megnyerte a fődíjat? Mit csinálnak szombat délután 2-től este 8ig?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi kis emberek nem tudhatjuk
2009. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ahha, ahha , ahha,

na most tedd fel a következő kérdést, hogy lehet ne " elcsalni" egy olyan, szerencsét próbáló játékot, amit ott helyben húznak ki, úgy, hogy még össze is keverik előtte? megtudod válaszolni?

Manipulálni, max a golyókat rejtő számokkal lehet, de mivel elméletben közjegyző, ellenőrzi a őket, fizikai képtelenségnek tűnik...

nekem nincs de valakinek biztos van, viszont azokat szokás titokban tartani, mert így megtartják maguknak a teljes összeget, hacsaknem az állam csapja le...

És, hogy mit csinálnak, alszanak, verik a f*szukat... mit csinálnának...

2009. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem van ismerősöm aki nyert.. még nagyon régen amikor az az 5 milliárdos összeg volt. A falunak ahol élt adományozott nem is kevés összeget mindent abból újítottak fel, úgyhogy biztosan megkapta az összeget,de sajnos azóta nem tudom, hogy hova költözött.
2009. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tuti , hogy 1 perc megtudni mi az a számkombináció ami nincs. Mivel ugye egy gépen megy keresztül a szelvény. a többi már csak ügyesség kérdése.
2009. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja ismerősöm is van aki 100 mil-t nyert. De jó helyre ment mert szegények voltak nagyon.
2009. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt tudom,hogy 1 cég milliokat fizetett volna hogy az ő gépeik sorsoljanak.Hát állam bá nem akarta
2009. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne elcsalni. Eleve csak a szelvényekből beérkező bevétel kb. felét forgatják vissza nyereménynek, a maradék az üzemeltetési költségek és a busás haszon. Egyébként a szerencsejátékok maximális nyereségéről törvény rendelkezik, mert ne legyenek kétségeink: mindig a bank nyer, ahogy azt a rulettesek is megmondták. Hogy hogyan és miért, azt viszonylag kis valószínüségszámítási ismerettel meg lehet mondani.
2009. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!