Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a Bonprix internetes...

Ha a Bonprix internetes oldaláról rendeltem 2 ruhát, de kiderült, hogy eggyel kisebb kell belőle, akkor annak mi a menete?

Figyelt kérdés
Mintha az oldalukon azt olvastam volna, hogy cserére nincs lehetőség,hanem ezt vissza kell küldenem önköltségen, (visszautalják a pénzem), és utána meg kell rendelnem a megfelelő méretben újból. De nem vagyok benne biztos...elég zavaros nekem...

2014. máj. 23. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy írtsd. A ruhákkal együtt kaptal egy A/4es méretü papírt. Azt kitóltve vissza kell küldened a terméket lehetőleg az eredeti csomagolásban. Amúgy azon rajta van szépen lépésenként bogy hogyan kell, mennyi időn belül küldheted vissza, hova, mennyi idő még megérkezkk a pénz stb. A pénzt visszautalják. Te pedig megrendeled a megfelelő méretű terméket. Nyilván hamarabb is meg tudod rendelni mintsem visszakapnàd a pénzed.
2014. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. máj. 25. 09:51
 3/3 anonim válasza:
Ugyan abban a neylon zsákban kell visszaküldeni, amiben kaptam az egész küldeményt? Vagy pedig az adott termék neylon zacskójára vonatkozik az eredeti csomagolás, amit vissza akarok küldeni?
2014. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!