Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en rendeltem valamit és...

Ebay-en rendeltem valamit és nem érkezett meg, hogyan tudok kapcsolatba lépni az eladóval?

Figyelt kérdés
rendeltem egy Mp3-at de nem érkezett meg és letelt a dátum ami megvolt adva érkezésig (May 6 - May 26) hol tudok kapcsolatba lépni az eladóval és szólni neki ,hogy nem érkezett meg ?

2014. máj. 26. 19:16
 1/3 Katoonene ***** válasza:

Amikor én rendelek valamit, a regisztrált e-mail címemre mindig írnak automata üzenetet, hogy baj esetén hol keressem őket.


Ha egy héten belül nem reagálnak, paypallal érdemes futni egy kört visszatérítés ügyén.

2014. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kínából nekem még soha semmi nem érkezett meg a jelzett időn belül. Másfél-két hónap is simán lehet néha.
2014. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel az eBayedbe, a termek neve mellett jobbra lesz, hogy leave feedback, alatta pedig, hogy contact seller.


Ha nem talalod, akkor kattints az elado nevere (azt megtalalod vmelyik emailben amiben a vasarlasodrol kaptal ertesitot) es az elado oldalan lesz olyan, hogy contact seller. Nem art, ha a termek nevet (szamat) a levelezesedben ujra megirod neki, mert ha napi tobb100 cuccot ad el, akkor nem biztos, hogy rogton tudni fogja hgy te ki vagy.


Ne varj, ahogy az elobbi irta! Amint lejart a datum (amirol kaptal ertesitot) masnap azonnal irhatsz neki, hogy hello, where is my stuff.

Adj neki 24 orat, hogy valaszoljon.

Ha nem valaszol, vagy olyat ir ami neked nem megfelelo, akkor ebayen belul open case (unreceived item) vagy valami hasonlo cimen es hagyd hogy ok intezkedjenek.

2014. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!