Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A PayPal számlához feltétlenül...

A PayPal számlához feltétlenül szükséges megadni a bakkártya számát? Nem élnek vissza vele?

Figyelt kérdés

Hogy működik ez az egész? Már olvastam sokat utána, de nem világos az még a számomra, hogy a 400Ft-ot nekem kell átutalni vagy leszedi magának , mert én így értelmeztem. Ezért tartok kicsit ettől, nem szeretném ha az egész fizetésem eltűnne...

És honnan tudom meg a PayPal számlaszámot?

Kérem aki jártas ebben, segytsen nekem! Köszönöm szépen!


2010. júl. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A PayPal biztonságosabb, mint az OTP és minden más bank. Talán a legbiztonságosabb helyen van a pénzed.


2. Nem muszáj társítani a bankkártyád, ha nem szeretnéd. A 'Top up' menüben megadott számlaszámra, a tárgymezőben megadott hibátlan kóddal tudsz pénzt utalni a számládra. Egyik magyar bank intézi, már nem emlékszem. 2-3 nap alatt.


3. Ezzel nagyon sok netes helyen tudsz biztonságosan és névtelenül fizetni.

2010. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah és igen, ha társítod a kártyád, akkor automatikusan zárolja a számládon a szükséges pénzt, majd leemeli...

Napi licit gondolom be van állítva, szóval a fizetésed nem tűnhet el már csak ezért sem. De nem aggódj emiatt.

2010. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Google.. Netán ezek, meg van még egy csomó...


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De azt a 400 forintot is visszautalják neked utána, nem nyúlják le... csak azért kell nekik, hogy teszteljék, tényleg létezik-e ez a bankkártya.
2010. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Meggyőztetek!:)

Csak még ez nekem nagyon új dolog, de barátkozom vele.:)

2010. júl. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!