Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki rendelt már ebay-ről...

Aki rendelt már ebay-ről valamit, Kínából, annak mennyi idő alatt jött meg?

Figyelt kérdés

Ha azt írják, hogy:

Delivery: Estimated between Mon. Jun. 30 and Mon. Jul. 21

Seller ships within 10 days after receiving cleared payment.


Akkor teljesen mindegy, hogy ma vagy két hét múlva rendelem meg, semmiképp sem fogják június 30-nál előbb szállítani? Csak mert nekem sürgős lenne, mivel a szőkítéssel teljesen tönkretettem a hajamat, és muszáj parókát hordanom, míg helyre nem jön.



2014. jún. 1. 05:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha 2 hét múlva rendeled meg, akkor nem június 30-tól lesz várható hanem július 14-től.

Ez azt jelenti, hogy az eladó a megrendelésed után 1-2 nappal feladja és kb. 1 hónap alatt ér ide Kínából.

Esetleg beszélj az eladóval hogy elsőbbségivel adja fel, az viszont többe kerül.

2014. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rohadt lassan. 1-3 hónap, nem vicc.
2014. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Shenzenből max 2 hét, a töbi helyről átlagban egy hónap- van, hogy 6 hét.
2014. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4-6 hét Ázsiai országokból. Ha ma rendeled meg, akkor leghamarabb holnaphoz 4 hétre fogod megkapni, ha 2 hét múlva rendeled meg akkor 2+4 hét múlva kapod meg.

Rendeld meg Európából és megérkezik 3-5 nap alatt.

2014. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem végül is az a lényeg, hogy legkésőbb augusztusra meglegyen. Sajnos a kártyámmal most probléma van, legkorábban 10-én tudom megrendelni. Ha a leírás szerint Hongkongból szállítják, akkor csak ideér addigra.


Rendelnék az EU-ból is, de eddig összesen egy olyat találtam, amit Angliából hoznak, minden más parókánál Kína volt megadva. Ha meg már veszek, akkor olyat választok, ami tetszik, még ha így később is jön meg.

2014. jún. 1. 14:46
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha az van odaírva, hogy 3 elérhető és 91 lefoglalva, akkor azt egyáltalán nem is tudom megvenni, akkor se, ha én azonnal fizetnék érte?
2014. jún. 1. 14:56
 7/10 anonim válasza:

Ha 3 elérhető, akkor azt a 3mat megtudod venni.

Amúgy van, hogy késik, leghosszabb idő 7 hónap volt, lóvét is visszautalták, és a cucc is megjött. Amúgy nekem van ami 1 hét alatt megjött Kínából...nem tom hogy csinálta...ált 4-6 hét, de inkább 4 hét,amúgy épp 3 hete rendeltem motyókat, most lassabbak, nagy részt 3-4 hét alatt megjött nekem eddig minden.

2014. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mostanában elég hamar ideértek a dolgok amiket rendeltem, mármint kb 2 héten belül megérkeztek Kínából.

Mondjuk ha tényleg sürgős akkor inkább Magyarországról kéne venned...

2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Néztem már itthon, elmentem külön parókákat áruló boltba is, de amik ott vannak, az rettenetes, az összes olyan, mintha a '80-as évekből szedték volna, inkább az öregeknek való. Másrészt a legtöbb 50 ezer vagy afelett van, eBay-ről annyiért 10-et is tudok rendelni. Normálisat csak külföldi oldalakon találtam. Olyan hajat szeretnék, ami eddig is volt nekem.


Konkrétan ezt akarom megrendelni: [link]


De gondolkodtam ezen is, ez talán hamarabb meg is jönne: [link]

2014. jún. 2. 21:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyet rendeltem csak hamvasat:) még nem jött meg, de kiváncsi vok milyen lesz. Eddig pont egy hó telt el.
2014. jún. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!