Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Kínából...

Valaki rendelt már Kínából e-bayen? Ha igen, akkor mi volt a tapasztalat, illetve milyen értékben rendeltél?

Figyelt kérdés

Ettől az eladótól szeretnék rendelni, szerintetek az lehet, hogy tényleg ilyen olcsó minden és még postaköltséget sem kell fizetni? Nagyon sok pozitív visszajelzése van, és bele is olvasgattam. Vélemény?

[link]


2012. szept. 4. 22:48
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:

Én többször rendeltem így, mindig megjött a rendelt áru. Gondosan csomagolva, sérülésmentesen.

De azt tudni kell, hogy ez az "economy" küldemény úgy 20-30 nap alatt ér ide, szóval nem valami gyors. De tényleg "ingyenes", azaz olyan minimális a postadíj, hogy még így is megéri elküldeni.

Nekem tehát pozitív tapasztalataim vannak.


Pedro

2012. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és volt olyan, hogy vámot kellett fizetned, és ha igen mennyit, mert én lehet, hogy nagyobb mennyiségben fogok termékeket rendelni.
2012. szept. 4. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!