Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a családban...

Mit lehet kezdeni a családban felhalmozódott és senki által nem használt arany ékszerekkel?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide tartozik, de nem tudtam jobb kategóriát és egy előbbi válaszról jutott az eszembe.

Beolvasztani nincs értelme, mert nem hordanánk.


2014. jún. 2. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd be az Orex-ba és add el.
2014. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Add oda a szegényeknek, ha ekkora gondot okoznak!!!
2014. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Tört aranyba beveszik, ha valami i szebb, értékesebb, azt érdemes eladni ékszerként.
2014. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nagyobb városokban hirdetnek arany felvásárlást. Itt karátonként meghatározott ára van grammonként. Vagy ismerős ékszerészt megkérdezed. Val.szeg fel fogja ajánlani, hogy átveszi, x Ft/gr árban, nem figyelve a karátokat.
2014. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El kell adni. Legfeljebb az a kérdés, hogy a mai nyomott árakon érdemes-e, ill. az adózás (ha jelentősebb mennyiségről van szó).
2014. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem akkora mennyiség és nem is nagy gond :-) De tört aranyként nem szívesen adnám, mert akkor gondolom olcsóbb lenne. El lehet adni ékszerésznél, mint ékszert is?
2014. jún. 2. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ékszerész törtaranyként fogja bevenni. 4-5 e Ft-ot számolhatsz grammonként jelenleg.
2014. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Add el a vaterán mint ékszer.
2014. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Add nekem. Törtarany áron megveszem, ha 14-es.
2014. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!