Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mások által eladott, használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások által eladott, használt karikagyűrűnek örülnétek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Karika gyűrűnek nem örülnék ha használt, mert az számomra rossz ómen. de bármilyen más ékszernél nem érdekel ha használt.
2012. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem a gyűrű a lényeg hanem az amit szimbolizál.
2012. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."-ez jutott eszembe a kérdésről.


Ha utánam dobnák sem venném fel más gyűrűjét.Nevezhetnek ezért babonásnak is, de akkor sem kell.

2012. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi bajom vele. Ha egyszer tudom, hogy nem telik több százezres újonnan csináltatott gyűrűre, akkor nem fogok kényeskedni, hogy nekem nem kell a használt. Inkább örülök, hogy egyáltalán gyűrűt kapok, mert tudom, mit szimbolizál, mit szeretne vele a tudtomra adni az, akitől kapom :) Egyébként is, gondolom, nem úgy fogja átadni, hogy "nesze, itt egy használt gyűrű", nem biztos, hogy látszik rajta, hogy használt.
2012. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen alapon senki ne vegyen fel bérelt menyasszonyi ruhát, mert már volt máson, és lehet, hogy válással végződött.
2012. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem használok ékszereket (se gyűrű, se nyaklánc, fülbevaló, stb.), ha majd elvesz valaki, az a gyűrű csak az enyém legyen. Nem kell, hogy drága legyen, egy egyszerű, sima karikagyűrű is teljesen jó, nem az ára számít, hanem az, hogy mit szimbolizál. De ezen az egyen kívül úgyse kellene soha semmilyen ékszerre költenie, akkor legalább ez ne legyen már használt. Kivéve ha a családon belüli hagyományról van szó, tehát valamelyik felmenő gyűrűjéről.
2012. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Inkább beolvasztatnám és csak nekünk készíttetném el.

Inkább nem kell. Nélküle is ellenék, ha anyagilag nem engedhetnénk meg. Később biztos lenne rá keret.

Nem kell a másé. Ez egy nagyon személyes dolog.

2012. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
használt ruhát is hordok, szóval, miért ne? Senki se mondja meg, hogy használt. Amúgy szerintem, ha például családtagoktól (mondjuk nagyszülőktől, dédszülőktől) öröklitek meg a karikagyűrűt, az még kifejezetten személyes is, és az értéke miatt sokkal szebb, mint akármilyen vadonatúj bolti darab. Egyik barátnőmet is, a párja a nagymamája eljegyzési gyűrűjével jegyzett el, amit a mama nem sokkal az előtt adott oda, mielőtt meghalt. Nagyon szép gyűrű, nem beszélve az eszmei értékéről.
2012. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2012. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Eladottnak nem. Ha a dédiről megörökölt családi emlékkel jegyezne el, annak már igen. Nem a használtsággal van a bajom tehát, hanem azzal, hogy az máshoz tartozott, nem hozzánk.
2012. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!