Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt egy HUF-os Skrill account...

Mynameisthat kérdése:

Volt egy HUF-os Skrill accountom. Ezt close oltam mert nekem USD-s kell most. De ugyanezzel a mail cimmel nem tudok ujat nyitni. Mivan akkor ha nyitok mas mail cimmel, nem lesz belole gondom? (mivel hogy kiraknak ha ketto van egy neven. )

Figyelt kérdés
azt irja nyitasnal hogy ezzela mail el van mar acc.. pedig bele se tudok lepni. hiszen bezartam.. :D

2014. jún. 3. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

simán nyiss másik e-mail címmel, majd írnak egy idő után, miután rájönnek, hogy ezek ugyanazok az adatok, hogy a másikat bezárták, mert nem lehet kettő. (én ezt csináltam)

ha biztosra akarsz menni, akkor előtte írj az ügyfélszolgálatnak, hogy újra akarsz nyitni számlát, de adott esetben sokáig tart amíg válaszolnak.

2014. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!