Gond a paypallal?

Figyelt kérdés
Paypal számlával ebayről rendeltem dolgokat még május elején, de semmi nem jött még meg, pedig megbízható szállítóktól rendeltem, (különböző személyektől) ráadásul a paypal oldalam azt írja, hogy megtörtént az átutalás. Ilyenkor a paypallal van a gond, vagy a bankkártyámmal?

2014. jún. 12. 13:36
 1/5 Nosco ***** válasza:
se a paypallel se a kártyával nincs gond. nézd meg a rendelt tételeidet, hogy mikorra írtak várható szállítást. Kína és egyéb helyekről általában 30 munkanap szokott lenni. Nekem volt, hogy majd 40 volt.
2014. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az, elvileg max 2 hét lenne a szállítás... Ezelőtt is rendeltem már, és akkor minden rendben ment, időben megjött minden...
2014. jún. 12. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebayen meg tudod nézni h mikor adták postára.Ha nem ment volna át a pénz akkor nem is inditja a postát.

Ha feladta,kérj az eladotol küldeményazonosítót,amivel a posta oldalán nyomon tudod követni a csomagot.

2014. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván el lettek küldve a dolgok, de a távol-keletről legendásan lassan jönnek, ha a legolcsóbb (sokszor ingyenes) szállítást választod. Még másfél hónapnál sem jársz, szóval nyugi :) Nekem volt olyan, hogy 10 nap híján 3 hónapig jött az áru, már rég lemondtam róla, mikor felbukkant.
2014. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, asszem kicsit megnyugodtam :D
2014. jún. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!