Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Unatkozom a munkahelyemen....

Unatkozom a munkahelyemen. Mit tehetnék, hogy ne így érezzek?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Valahogy nem kihívás számomra amit csinálok. Olyan monoton. Igazából úgy érzem, hogy meg sem érdemlem azt a rengeteg dicséretet amit kapok, mert azt kapok rendesen. A fizetésemet is olyan jogtalannak érzem. Viszont nem tudok váltani, mert ebben a gazdasági helyzetben örülök, hogy van ez a munkám.
2010. jan. 2. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

mit dolgozol?

2010. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok, egyrészt irodai munka papírokkal másrészt rendezvényszervezés.
2010. jan. 2. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha ilyen területen dolgozol és unatkozol, akkor vállalj plusz melót a munkahelyen, vagy az élet más területein.
2010. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Összetenném a két kezem, ha fix melóm lenne. Kollégákkal szoktál beszélgetni? Mert mondjuk az tud unalmas lenni, ha végig csend van, és senki nem szól senkihez, hiába vagy kiváló. Ahol én vagyok, ott mi azért társalgunk, persze nem állandóan, de valami mindig van, közben a munka is halad, és repül az idő. Csak lenne állandó végre...
2010. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Én épp melót keresek kb január 10-e után lenne aktuális!


Ha beszervezel egész nap vicceket fogok mesélni neked + még el is játszom a főnökeid karikatúráját!


Garantáltan szakadni fogsz a röhögéstől egész nap!


Na? na? :D

2010. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
2010. jan. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na nekem meg a dícséret hiányzik pont. Nem unatkozom, mivel halálra dolgozom magam, de olyan ritkán dicsérnek érte, sőt azt mondta a főnök múltkor hogy eddig ölbe tett kézzel ült mindenki a cégnél. Pedig kihajtjuk a belünket:(
2010. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, az a tapasztalatom, hogy egy idő után minden meló monoton. Ilyen a munka. Ha jó a fizud, szerintem ne nagyon ugrálj, mert én is volt, hogy unatkoztam a munkahelyemen, azóta meg csak olyat találtam, ahol kihajtották a belem, tök nagy felelősségű, igen kemény munkák.


De te: tanulhatsz nyelvet pl. ha van időd bent, akkor ott is, neten pl. Nóra online nyelviskolája, 5 perc angol asszem ez a neve. Vagy végezz még sulit levelezőn, akkor lenne vizsgaidőszakod, és stresszelhetnéd magad :-).

2010. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!