Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes venni most MOL részvén...

Érdemes venni most MOL részvényt? Hol és melyik brókernél érdemes venni?

Figyelt kérdés
5 éve volt ennyire lent,szerintem hamarosan megindul ismét fefele.
2014. jún. 18. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt csak a jó Isten tudja.
2014. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ritkán vannak itt értelmes gondolatok, de erre már konkrétan én is felfigyeltem. Ha mernék tőzsdézni, én is MOLt vennék most.
2014. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul a MOL reszvennyel erdemes ugyeskedi mig le nem zarul a horvat balhe...
2014. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont a horvát balhé miatt kell még a döntés előtt vásárolni...
2014. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez így rossz szemlélet.... látszik a részvénypiacot messziről ugatod!
2014. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A döntés után egyből elkapkodják a papírokat és fentebb ugrik az ára. Az ilyenek előtt érdemes részvényt venni, nem, amikor felfelé fog menni? Nem pedig a csúcson.

Annyira nem kerülöm egyébként, nekem is van MOL részvényem.

2014. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van MOL papírod még nem jelent semmit, hogy értesz is hozzá.... De ha nem 100.000dbval vásárolod a részvényeket akkor mindig fogsz találni eladó papírt...
2014. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, lesz eladó, csak nem mindegy, hogy milyen áron. A döntés után többet fognak érni, ergo előtte kell megvenni, hogy utána jól el lehessen adni.
2014. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy csak úgy infóképp közlöm, hogy 18-án, 17:07-kor volt kiírva a kérdés, akkor 12,600 volt darabja, most jelen pillanatban pedig 13,025.

Ez 3.37% nyereség, egyetlen nap alatt.

Tehát amit írtam, hogy érdemes venni, az rövidtávon mindenképpen beigazolódott. Szerintem hosszún is be fog.

2014. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látszik mennyit értesz hozzá :))) Attól hogy TE nem számítasz kötési és zárási jutalékot attól még létezik és fel is számolják!! Ami biztos 13600 alatt még van bőven lehetőség az alacsonyabb beszálló árra is!! De egy értelmes ember nem innen fog ötleteket szerezni befektetéseihez.
2014. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!