Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befektetési tanácsokat keresek...

Befektetési tanácsokat keresek falura, mik lehetnek?

Figyelt kérdés

üdv mindenkinek

Borsodban lakom az egyik köztudott legszegényebb régióban és hál istenek van munkám meg mellette foglalkozom állatokkal(csirke,pulyka,emu),szőlővel,és bodzával 1-1 hektáron de igyekszem olyan befektetés keresni amivel spórolni tudok vagy némi hasznos kereshetek.

tavaly vettem egy napkollektort ami igen jól bevált is azzal igen sokat tudtam megtakarítani.

Ha tudtok ilyen ehhez hasonló befektetéseket tanácsolni azt megköszönném.



2014. jún. 22. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy szabolcsi ismerősöm pályázatot adott be arra,h vendégházat (ergo szállást) építsen a falu turizmusának fellendítése érdekében, vmilyen uniós pályázat volt, nem értek hozzá. De 30 egynéhány milliót kapott rá és megvalósította a tervét. Nemtom h megy ez, igazából nem is érdekel annyira, de ha utána jársz és kitalálsz vmit akk sztem ilyenek is életképesek.

Teszem azt te építhetnél egy ilyet, akk a "farmod" közelébe raknád, ahol a városi dücskők mehetnek bámulni meg simogatni a szárnyasokat.

Ez az ismerősöm pl. a Tisza közelében építette fel a vendégházat és azzal próbálja csalogatni a nyaralókat.

2014. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sörkollektor.
2014. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!