Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-hoz hozzá csatoltam a...

Paypal-hoz hozzá csatoltam a bankkártyámat, mégis külön kezeli. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Hozzá adtam a Paypalomhoz a dombornyomott Master Card-omat, amiről levette a 400 Ft-ot megkaptam a 4 jegyű kódomat, majd vissza is utalta a 400 Ft-ot az Account típusom pedig Premier lett, egyszóval minden rendben ment, mégis a beérkező pénz nem egyből a bank kártyámra jön hanem a Paypal számlámra és onnan kell külön banki utalást csinálnom. Mi lehet a baj?

2014. jún. 23. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Baj? Nincs semmi baj. Az a menete, hogy a pénz az ccountodba érkezik, ahonnan te rendelkezel vele, hogy kiszeded-e, vagy elköltöd rendszeren belül. Nem mellesleg fogalmi zavarban is szenvedsz, bankkártyára nem lehet utalni, tehát oda nem jöhet a pénz. A pénz bankszámlára lehet kivenni a withdraw menüpont alatt. Érted?
2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem értem mivel fogalmi zavarban szenvedek
2014. jún. 23. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor most komolyan is válaszolhatsz. Miből gondoltad, hogy egyből a Paypal rendszerén kívülre kapod a pénzt? Az Paypal elsődleges érdeke, hogy a rendszeren belül költsd el a pénzt, mert akkor a másik féltől jutalékot vonnak le a TE pénzedből, amiből már jutalékot vontak le, amikor megkaptad. Jó buli nekik.
2014. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam , mert sosem foglalkoztam még pénzügyi tranzakciókkal. Mivel szemtelenül fiatal vagyok.(19)Egyépként a PayPalnak van külön igényelhető bankártyája, amin úgy működik ahogy gondoltam a kérdésemben, és nem igazán értem hogy ha külön föl és le kell küldözgetni a folyószámlámról a PayPalra, akkor miért is volt jó csatolni hozzá a Bankártyámat?
2014. jún. 23. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért volt jó, mert átutalásos feltöltögetés helyett fizethetsz bankkártyával, ami jelentősen egyszerűsíti az üzletmenetet.
2014. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. jún. 23. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Bankkártyát azért érdemes csatolni, hogy azzal fizess ki másokat. Ha neked érkezik pénzed, akkor az a paypalodra megy, onnan a withdraw menüponttal tudod átutalni magadnak.
2014. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!