Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rettegek attól,...

Mit tegyek? Rettegek attól, hogy nem felelek meg a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Munkahelyet váltottam, mert az előző hely borzalmas volt. Mindent megtettem, de a főnöknek semmi sem volt jó és mindenben csak a hibát kereste. Most az új helyemen is ugyanezt a munkát csinálom és itt "rendesebbnek" is tűnnek, de sosem lehet tudni később milyen lesz. Félek, hogy itt is csak ugyanez lenne később. A rossz tapasztalat következtében rettegek attól, hogy nem fogok megfelelni. Egyébként maga a munka sem tetszik annyira, csak azért vállaltam el, mert nem kaptam jobb ajánlatot.

Nagyon rossz, mert szorongok és már rágörcsölök a holnapi napra, hogy minden rendben lesz-e.


Mit tegyek? Hogyan küzdjem le ezt? Nagyon rossz ez az állandó szorongás és félelem. :-(



2014. jún. 24. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
nem para, ez így megy, ha majd látod, hogy a visszajelzések jók, akkor megnyugszol.
2014. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!