Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Lightint...

Valaki vásárolt már a Lightinthebox oldalon? Ha igen megbízható volt és minden simán ment-e?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én esküvőhöz nagyon sok mindent rendeltem már innét: köszönetajándékot, gyerek koszorúslány ruhát, menyasszonyi tortára díszt, menyasszonyi fejdíszeket. Mivel egy kínai dropshipping cégről beszélünk, ez azt jelenti, hogy központilag felveszik és feldolgozzák a megrendelést, majd elküldik a gyárba, ahol összerakják a csomagot. Kínáról beszélünk, tehát a végeredmény nagyon kétes. Nekem rengeteg dolgot meg kellett reklamálnom, voltak nagyon jó és nagyon rossz tapasztalatok is. Lehetőleg olyan terméket rendelj, aminél van fényképes vásárlói vélemény. Ez legalább egy nagyon hasznos funkció. Nem mindig adják vissza a pénzt reklamációnál, van, amikor csak kupont kapsz, de ha már nincs szükséged több termékre tőlük, akkor ezzel ugye nem vagy kisegítve. És még egy nagyon fontos dolog! A szállítási költség igen magas, és itthon szinte minden csomagjukra kell még vámot és/vagy ÁFÁ-t is fizetned, mert DHL-lel küldik. Az én legutóbbi rendelésem pl.: kb. 9000 Ft értékű termék (amiből kb. 1700 Ft értékű áru nem felhasználható, rossz minőségű!) + 4200 Ft postaköltség + 4000 Ft ÁFA. Ha reklamálnod kell, akkor legjobb esetben sem adják vissza sem a szállítási költséget, sem az ÁFÁ-t! Szóval mindenképpen mérlegelj.
2014. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez már régi topic, de azért válaszoltam, mert még nem volt neten értékelés ebben a témában, és nekem sok ezer forintot tudott volna megspórolni anno, ha lett volna.
2014. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!