Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a jofogas.hu...

Hellosztok kérdése:

Mi a tapasztalat a jofogas.hu háztól házig szolgáltatásal?

Figyelt kérdés

menyi időn belül érkezett meg a csomag? egyből levette a számláról a pénzt mires rá klikkeltél hogy meg veszed az árut? vagy a futár nál kellet fizetni? és ha esetleg nem azt küldenék amit akartam akkor mit tehetek?

elore is köszönöm a választ!


2014. júl. 1. 22:41
 1/4 Barbi556 válasza:

Vevőként nincs vele gond, 2 munkanap alatt kiér a csomag, a futárnak kell fizetni.

Eladóként viszont katasztrófa. Egyszerűen nem utalják a pénzt, pedig letelt a három munkanap, amit vállalnak. A neten olvastam, hogy egy eladó 11 nap után sem kapott még semmit, szóval nem én vagyok az első...felháborító mindenesetre, mert 1900 Ftot kérnek el ezért a szolgáltatásért, ami elég drága :(

Nagy tévedés, hogy ingyenes, csak sokan félreértik a reklámot. Az eladótól vonják le ezt az összeget.

2014. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ végül én is postáztam a háztól házig szolgáltatásal de nekem 5 munka napon belül meg érkezett a pénz am én úgy oldottam meg hogx át változtattam az árat ugy hogx benne legyen a futár szolgálat pénze az árban! És igy a vevő fizeti a szolgáltatás díját.
2014. júl. 20. 20:31
 3/4 anonim válasza:

Szerintem felejtsd el a jófogást a háztól házig szolgáltatásával együtt - ne vásárolj olyan oldalon, ahol nincs értékelési rendszer!

Ami a háztól házig szolgáltatást illeti: a GLS-nek esze ágában sem lesz fizetni, ha útközben megsérül a csomagod (sokunk tapasztalata, a szakszerűtlen csomagolásra fognak hivatkozni).

2014. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Segítsetek !! Mit tegyek, lassan 2 hete eladtam egy közel 80.000 ft-os terméket, de a Jófogás nem utalja pénzt. Hol lehet őket elérni, mely módon lehet jogorvoslathoz folyamodni ?? Vagy bele kell nyugodnom, hogy végleg elúszott a pénzem ??
2019. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!