Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes pénztárcák? Melyik...

Internetes pénztárcák? Melyik felelne meg nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nemrég nyitottam egy Skrill accountot azonban azt felfüggesztették és kérik hogy adjam meg bankszámlakivonatom meg hasonló dolgokat.Lehetőleg aki küld nekem pénzt a személyes adataim ne lássa,csak az e-mail címem vagy a felhasználó nevem.

(Egy MMO játékon belül adok el különféle dolgokat és az így szerzett pénz szeretném erre az oldalra kérni,onnan meg levenni a pénzt zsebbe)


Ami nekem kellene:

Egy "netes pénztárca" amihez nem szükséges hozzárendelni a bankszámlám.

Egy olyan oldal ahol tudok a netes számlámhoz igényelni egy bankkártyát és ezt teljesen titokban tudjam tartani a hatóságok előtt.

Fontos hogy országtól független lehessen utalni rá.

Szerintetek melyik oldal a legmegfelelőbb erre a célra?

Paysafe azért nem jó mert nem enged külföldi pénzeket a saját számlámra.



2014. júl. 3. 19:28
 1/5 anonim válasza:
Skrill account esetén a másik felhasználó csak az email címedet látja, semmilyen egyéb adatot nem tud meg rólad. Ugyanez igaz a Neteller esetén is, csak ott nem email cím az azonosítód, hanem egy számsor. Mindkettőhöz tudsz igényelni kártyát, amivel bármelyik bankautomatánál tudsz pénzt felvenni. Olyat szerintem nem fogsz találni, ahol nem kell igazolnod bankszámlakivonattal és személyes okmányokkal, hogy ki vagy, mert ezeket a szolgáltatókat kötelezik bizonyos dolgokra a pénzmosás megelőzésére hozott törvények. A Skrill számládat pedig egyáltalán nem ellenőrzik a magyar hatóságok.
2014. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Skrill most függesztett fel és a következő szöveget kaptam.


"We would like to inform you that your account is temporarily suspended for payments following a routine security audit.


In order to lift the restrictions imposed on your account, please comply with the following requests:


1. For what purpose are you using your Skrill account?


2. Provide the following documents:


- A full colour copy of a valid, official identification document; such as your international passport (double page), national identity card or drivers licence (front and back). This is required in order for us to verify your identity.

- A copy of a paper utility bill (Gas Bill/Electricity Bill) or bank statement issued in the last three months clearly displaying your name and address that has been received at the registered postal address detailed on your Skrill account. This is required in order for us to verify your address.


The required documents/information should be sent via email to security@skrill.com.


Please accept our apologies for any possible inconvenience, however Skrill must adhere to strict security standards which are there to protect your account privacy. Please be aware that your account will remain frozen until you comply with this request.


We thank you in advance for your cooperation in this matter.


Kind regards,


Skrill Security"


A nevemen nincs Gázszámla és semmilyen számla,mivel még nincs saját lakásom,így nem az én nevemre jönnek az ilyesmik.

2014. júl. 3. 19:43
 3/5 anonim válasza:
Ez szívás. Én úgy emlékszem, hogy enélkül is lehet utalni, csak elég alacsonyak a limitek 90 napos periódusokra lebontva. Minél több dolgot teljesítesz (bankszámláról ki- beutalás, bankkártya regisztráció, személyes iratok, bankszámlakivonat, közüzemi számla küldése) annál nagyobb összegeket utalhatsz. Nem tudom, mit kellene tenned, ha nincs a neveden közüzemi cucc. Talán próbáld meg nekik elküldeni a személyidet + bankszámlakivonatot és regisztráld a bankkártyádat. Az ügyfélszolgálatuk rohadtul lassan reagál, ha valami miatt emailt küldök nekik van, hogy 2-3 hét múlva válaszolnak, vagy nem válaszolnak.
2014. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elküldtem a személyimet amin tisztán kivehető a lakcímem is.Azért bosszant a dolog mert már igényeltem kártyát amit elvileg 12. ig kell megkapnom és az is 10 eurómba fájt...
2014. júl. 3. 20:12
 5/5 anonim válasza:
Küldj nekik mailt, írd le ezeket a dolgokat, szerintem feloldják az accodat. Csak tényleg rohadt lassúak.
2014. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!