Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem vettem át 10 munkanapon...

Nem vettem át 10 munkanapon belül egy ajánlott levelet a Nyugdíjfolyó Igazgatóságtól. Újra elfogják küldeni?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem tudtam, hogy melyik kategóriába írjam, de talán ide illik a legjobban :S


Na szóval árvaellátásban részesülök, és volt bedobva a postafiókomba egy papír, hogy levelet kaptam a Nyugdíjfolyósító Igazgatóságtól.

Június 10 volt ráírva, szóval már bőven letelt a 10 munkanap, és visszaküldték nekik a levelet. (Gyakrabban kéne bemennem a postára és benéznem a postafiókomba... :D)


Ilyenkor mi a teendő? Újra elfogják küldeni a levelet?


Bár gondolom semmi komoly, csak egy tájékoztatás, hogy júliusban és augusztusban nem kapok pénzt, csak miután igazolom a tanulói/hallgatói jogviszonyt.



2014. júl. 7. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben felhívnám öket és megkérném, hogy küldjék ki még egyszer, mert akadályozva voltál az átvételben.


Az, hogy te mit "gondolsz", nem sokat jelent, adott esetben igencsak ráfizethetsz, ha nem jó volt a gondolatod.

2014. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!