Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megteheti, hogy egy rokonát/ha...

Megteheti, hogy egy rokonát/haverját teszi meg csoportvezetőnek újoncként?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ami autóalkatrészeket gyárt egy külső minőség ellenőrzési cégnél vagyok, ami arra ügyel, hogy csak kifogástalan termékeket szállítsanak ki.

Egy éve vagyok itt, már minden munkafolyamatot csináltam, mindenféle mérést, és soha nem jött vevői reklamáció utánam.

Na most két napja jött egy srác, azt sem tudja mi hogy van, és már csoportvezető lett, pedig nem ért az egészhez semmit, nem vette észre a rossz pozícióban lévő seeger gyűrűt, és a hajlítási hibát sem, még is ő lesz, valószínűleg mert a főnök rokona vagy haverja, pedig a cég érdekeit sérti.

Megteheti, hogy egy ilyen protekcióst tesz be aki nem ért semmihez?Mit tehetnék ellene?


2014. júl. 10. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Megteheti, hogy egy ilyen protekcióst tesz be aki nem ért semmihez?"


Igen, megteheti, mivel nem a te jogkörödbe tartozik, hogy kit és milyen pozícióba vettek fel. Emellett az sem a te dolgod, ha hibázik az illető, lévén nem te vagy a főnöke.


"Mit tehetnék ellene?" - Semmit. Ha nem tetszik, keress másik munkahelyet.

2014. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne tehetné meg? A felelősség mindig a főnöké. Ha a főnök úgy döntött, hogy ezt a srácot veszi fel akkor vállalja is majd érte a felelősséget.
2014. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!