Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha kiülök a...

Szerintetek ha kiülök a balatoni strandokra fotókat árulni kinyomtatva vennék?

Figyelt kérdés
minőségi

2014. júl. 14. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen fotók?

Egyébként szerintem nem igazán.

2014. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mért nem?
2014. júl. 14. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vennék. Életemben egy db fotót nem vettem. És a családomban sem senki... Nem túl reprezentatív, de így van :D
2014. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak nehogy a NAV találjon meg előbb, mint a vevők.

Én se vennék, rendes képeslapot se szoktam már venni. 10 éve még vásárolgattunk, de ma mindenki annyi képet csinál amennyit akar, nem kell tökölni az drága előhívással, a rokonoknak mutogatáshoz meg ott a facebook.

2014. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennél szerintem lényegesen jobb csatornái is vannak a képeladásnak, de ehhez NAGYON kiemelkedőnek kell lennie a képeidnek. Az, hogy "bárki bármennyit tud csinálni" nem érv, az emberek 99,9%-a beleértve még a legtöbb magát amatőr fotósként aposztrofáló és "fotográfi" oldalt üzemeltető gyökeret is, digitális szemetet gyárt fotózás címén, szóval nem, akárki nem tud. Ettől függetlenül viszont valós veszély, hogy jön a NAV és ilyenkor vastagon fog a ceruzájuk. Számlaképesnek kell lenned, területfoglalási engedély kell stb...
2014. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NAV papírokat már kiváltottam
2014. júl. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!