Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diploma nélkül, pár éves...

Diploma nélkül, pár éves programozói, online marketinges, seo-s tapasztalattal van-e esély munkát szerezni?

Figyelt kérdés

Sajnos referenciám nincs, a programozási nyelvek pedig igen változatosak, egyikből sem vagyok profi.

Milyen irányba indulhatok el szerintetek, mert a kisegítő fizikai munkából elegem van.

(tanulni nem tudok, tapasztalatot csak munkával tudok szerezni).

Tanácsoljatok valamit, gödörben vagyok...:S


2012. okt. 3. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esély, csak próbálkozz minél több helyen. Egészen biztos, hogy van olyan munkakör, ahol ezeket a tudásokat értékelik. Talán kisebb cégeknél érdemes keresgélni, ahol fontos, hogy többmindenhez érts, nagyoknál valószínűleg van külön marketinges, seo-s, programozó munkakör, oda a "mindegyikből egy kicsi" jó eséllyel nem elég. Kis helyen viszont 3in1 szakember lehetsz :)
2012. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát az a baj hogy kis cég többnyire csak sógorkomajóbarátot alkalmaz.

De igazad van, kis cégeknél jobb ez a multiképesség dolog. Nézegettem nagy céges munkaajánlatokat...hát sajna egy kezdő 20 éves is többet tud szakmailag mint én 1 konkrét területen.


Középvezetői pozícióban is lehetne használni azt hogy mindenhez közepesen értek.


minden további hozzászólást szívesen fogadok. sokat segítene. köszönöm

2012. okt. 3. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is sok sikert.

Másodszor, én a programozás területhez tudok hozzá szólni.

Sajnos a papír beugró, egy állás interjúra már, és ez a tendencia már elérte a kis cégeket is.

Próbálj meg mindenképp tanulni, ha programozással akarsz foglalkozni. Ez lehet önképzés is, de akkor meg szerezz referenciát.

Viszont ehhez idő és szorgalom kell.

Még valami, igazság szerint, olyan nincs, hogy tanulni nem tudsz, akkor hogy akarsz programozni? Egy profi programozó is nap mint nap tanul új dolgokat, up to date-nek kell lenned az IT világban!

Hajrá és sok sikert! :)

Üdv.

2012. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen az up-to-date megy miközben programozok.

ami kell az feladathoz azt sec perc alatt megtanulom. php.net, stb...


így tanultam meg mindent amit tudok az életben. nem könyvekből. ilyen vagyok. :(

2012. okt. 3. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj, szerint a Samsungban mindig akad szalagmunkás állás....aki nem tanult az ne akarjon százezreket keresni és ne vállogason, mert felkopik az álla, pláne a mai világban!
2012. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó pont a programozó ahol magadat kell fejleszd és nem feltétlenül kell diploma.

Érdemes mondjuk megszerezni,mert menedzser is lehet majd 7-8 számjegyű fizuért.


25Ffi diplomát szerző programozó

2012. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!