Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet ilyet kérni a postán...

Lehet ilyet kérni a postán egyszeri alkalomra?

Figyelt kérdés

Ha valaki nekem fölad egy ajánlott levelet, de 1000000%-ig biztos, hogy otthon nem tudom majd átvenni, akkor meg lehet kérni a postát, hogy egyáltalán ne hozzák ki? Én mennék érte másnap reggel.

Tehát megmondom, hogy erre a névre és címre szóló levelet ne vigyék ki, hanem maradjon bent és majd megyek érte. Ilyen van? Valaki csinált már ilyet?


Tudom, hogy hagyna értesítőt a postás sikertelen kézbesítés után, de max pénteken jönne meg a levél és aznap nem vagyok otthon, de másnap már kéne a cucc amit küldenek. Ilyenkor általában csak hétfőn lehet bemenni átvenni, ez a bajom. Ezért kéne, hogy ki se hozzák, hanem majd szombaton délelőtt mennék érte.



2014. júl. 17. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Azthiszem ilyenkor a feladónak kell valahogy jeleznie, hogy postán maradóra kéri.
2014. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adhatsz meghatalmazást is valakinek, hogy vegye át helyetted.

Vagy kérheted olyan másik címre a küldeményt, ahol elérhető vagy, vagy ha te nem is, akkor kérd olyan címe, ahol nap közben elérhető egy felnőtt korú családtag, barát, rokon, ismerős (pl. munkahely)- ezesetben az ő nevét írják a borítékra.


vagy postán maradó küldemény.

2014. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!