Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb módszer,...

Melyik a legjobb módszer, amivel kideríthetem, elvagyok-e savasodva? A ph tesztcsík? Tudnátok olyat ajánlani, ami nem túl drága? Mert nekem csak egyszeri alkalomra kellene.

Figyelt kérdés
köszi előre is!
2013. máj. 1. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba adnak.
2013. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! ,ja meg most olvastam ,hogy ezzel hosszabb ideig kell mérni.
2013. máj. 1. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszttel meg tudod nézni a vizeleted PH-ját, egy másik teszttel pedig a nyelvedre téve a nyálból is kimutatható.
2013. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mintha bármelyiknek is jelentősége lenne, mert még sehol sem mondta el senki, hogy mit is kell mérni emiatt a sokat emlegetett "savasodás" miatt.

A szervezetben minden testnedv pH értéke olyan szűk határok között mozog, amit tesztcsíkkal amúgy sem lehet kimérni.

2013. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a nyelvre helyezhető tesztcsíkkal szoktuk mérni. Úgy látom, eléggé megbízható.
2013. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

Utolsó válaszolótól megkérdezhetem,melyik az pontosan?


köszi!

2013. máj. 1. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt egy MLM-es cégtől kaptuk. Egy lakmusztekercs, azt hiszem. Egy kis darabot le kell tépni róla és a nyelvre kell helyezni.
2013. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jaja értem.

köszi ,akkor majd utána járok!

2013. máj. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!