Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bayen érdemes-e megpróbálni...

E-bayen érdemes-e megpróbálni eladni amit elve onnan rendeltem?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy kabátot, ami kicsi lett. A vételárra rájött a nemzetközi szállítás díja, plusz az "import charges" nevű pénzösszeg...

Úgy voltam vele, hogy ha az eladó postafordultával, külön díjazás nélkül küldd egy nagyobbat, akkor a visszaküldés árát még hajlandó vagyok bevállalni...

De sajnos nincs belőle raktáron nagyobb...

Ha visszaküldöm drága pénzért, akkor viszont (hiába utalja vissza a nettó vételárat, plus esetleg a szállítási költséget is, akkor is buktam a visszaküldés összegét, meg az "import charges" nevű díjat...

Ezért gondoltam, egyszerűen visszadobom eladásra. (Persze a hazai hirdetés mellett...)


De ha jól olvastam jutalékot kell fizetnem már eleve a listázásért, majd a vételár után is, majd még a paypal számlára kerülésnél is....


Szóval a konkrét kérdés az, hogy kb. hány százalékkal magasabb áron kellene kiírnom a cuccomat ahhoz, hogy a mindenféle jutalék levonása után nullásra kijöjjek a dologból???


2014. júl. 25. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Add el a Vaterán, ott most ingyenes a listázás. Meg amúgy is csak 5-10 Ft.
2014. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, természetesen itthon szinte minden oldalon meghirdettem, de a Vaterán nem fogom. (Nem értek egyet azon üzletpolitikával, ahol már a regisztráció első lépéseként bankszámlaszámot követelnek tőlem... )


Ettől függetlenül érdekel hogy kb. mennyi az ebay-es eladás össz jutaléka...

2014. júl. 25. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
az e-bay en meg bankartya vagy postai cim validalast kovetlenek meg... Szornyu egy vilag, ahol azonositani akarjak az eladokat...
2014. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!