Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állaskeresés közben megláttam...

Állaskeresés közben megláttam a szegedi Best Medical álláshirdetését egészségügyi akármik eladására. Ugy hallom elég nagy az eladok váltása azaz cseréje. Hallot e valaki ezekröl, érdemes e megprobálni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is érdemes velük foglalkozni, ugyan olyan kóklerség az egész mint az ingatlan meg zepter ügynök.
2014. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha jó vagy, nem fognak cserélni. Ha értékesítás kell értékesítési véna.

A zepter termékekről is mindenki tudja h jók, csak magas az áruk, viszont a zepteres termékekkel is minden ok. Ha tetszik próbáld meg mindenképp

2014. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A zepter termékekről is mindenki tudja h jók"


Az utóbbi időkben egyre több vissza jelzést láttam hogy ramatyok a cuccaik. De hát amilyen cigány értékesítési módszereik vannak, olyanok a termékek is.

2014. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 00:01

mondj egyet!

milyenek a módszereik?

2014. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok... Az egész cég egy kamu...

Voltam állásinterjún... A "főnök " cetlire ír mindent és terel... Megbeszéltük, hogy csak 5től érek rá, mert van állásom.. Jó jó oké..Gyere ekkor, jó lesz.. Nincs ott, mert elfelejtette.... Aztán az asszisztens mondja, hogy ezt meg azt küldünk, hogy tanuljam meg és semmi... Telefon.... Menjek, mert 6 mondatot meg tudok tanulni...Ma hív.. Menjek 3ra mert az jó... erre az a válasz, jó akkor hagyjuk... Szóval kamu... És hagyjuk a terméket.... Nem ér annyit amennyiért el akarják adni.

2016. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!