Mit kell csinalnom?

Figyelt kérdés
Munkahelyre van szuksegem, es egy barban volna is ra lehetosegem (ismerose a hely), de en eddig burokban voltam, azt sem tudom, hogy azon kivul, hogy megkerdezem ot, mi a fenet kene csinalnom, hogy ott dolgozhassak.. Nem szeretnek beegni, azert itt erdeklodom. 18/L
2014. júl. 27. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Őt kérdezd.
2014. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hívd fel, és kérdezd meg tőle, mikor van ideje megbeszélni. Akár ott, a bárban is megtehetitek, akkor látod, milyen helyen is kellene dolgoznod.

Ilyen (bár ha ismerős, akkor azért talán nem véresen komoly) munkamegbeszélésen minden állásvállaló átesik. Ekkor kérdezheted meg, hogy mi az, amit Neked kell megcsinálnod, ami a munkakörödbe tartozik (egyáltalán mint felszolgáló leszel? Vagy a "konyhán", bárpultban, stb.

A fizetés is fontos kérdés, és persze akár az egyenruha, ha van, ilyesmi. Ami csak eszedbe jut, és érdeke, azt nyugodtan megkérdezheted, szerintem, ha ismerős, és felajánlott egy állást, akkor biztosan válaszolni is fog a kérdésedre.

Plusz ugye a papírmunkát, szerződést, ilyesmit is el kell intéznetek, tehát a hivatalos dolgokat is módod lesz megkérdezni.

2014. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!