Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan gyozzem meg az utanvete...

Hogyan gyozzem meg az utanvetelrol?

Figyelt kérdés

Vennék egy telefont egy internetes oldalról maganszemelytol.Személyesen sajna nem tudom átvenni mert nagyon messze lakik.Így maradt a posta amibe bele is megy de csak eloreutalas után.Amit én nagyon nem szeretnék mert már megjartam így és nem szeretnék az ablakon kidobni xezer ftot.Jó persze lehet nem ver at de azért nem szeretnem kipróbálni.

Mondtam az utanvetet és hogy garantáltan kifizetem én sem verem át..

Annyira nem értem hogy miért nem mennek bele.Őket ha atverik max egy postaköltséget buknak én pedig akar több ezer ftot ha utalok.

És nagyon szeretném már ezt a telefont de kb senki nem küldi utanvettel.



2014. júl. 28. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
elébe mész a pofonnak megint... :D
2014. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te belemennél?

...

Na, ugye!

2014. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mennyi de mennyi kérdés volt, hogy utánvéttel küldtek fél téglát termék helyett...


itt jól hangzik, hogy ő se akarja küldeni utánvéttel, tehát valszeg nem akar átverni, de lehet ez a trükk.


olyan embertől ne vásárolj akiben nem bízol!

2014. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Elutalod neki a postaköltséget, ő meg annyival kevesebbet ír rá a telefon árának. Ez kb 1500Ft. Így nem bukja a postaköltséget. Te legfeljebb ezt bukod, ha mégsem küldi. Viszont akkor is bukod a teljes összeget, ha féltéglát küld.
2014. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1:pont hogy nem megyek elébe az atveresnek, ezert vagyok körültekintő, és tettem ezt a kérdést is fel

#2:nem teljesen értem de ha nekem kéne az utanvetbe belemennem én megtennem mert ha bukok is pár forintot a telefont visszakapom és körültekintőbben eladhatom

#3:nem tudok olyan embertől venni akiben megbízók mert az max egy ismerős lenne..

#4:neked köszönöm az ötletet!

Ha meg így is felteglat küldene..hát akkor megerdemlem :D..

2014. júl. 28. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!