Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy gyozzem meg az osztalytar...

Hogy gyozzem meg az osztalytarsamat, hogy nem egeszseges, amit csinal?

Figyelt kérdés
Ma nagy orommel ujsagolta, hogy 2 het alatt leadott 10 kilot, es hogy a nutricionista, akihez jar, mennyire megdicserte. En azt hittem, ott fordulok le a szekrol. Persze, tudom, hogy az en szavam nem sokat er a nutricionistaeval szemben, mert en nem vagyok szakkepzett, de valamennyi tudast mar sikerult osszeszednem a taplalkozassal kapcsolatban sok utanaolvasassal, es en magam is dietan vagyok, ezert merem allitani, hogy ez igy tul gyors tempo es egyaltalan ne m egeszseges.
2014. márc. 6. 18:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy eleg vaskos az osztalytarsam, 90 kilo folott (volt), de ez szerintem meg nem teszi indokoltta, hogy minel elobb le kelljen fogyasztani.
2014. márc. 6. 18:12
 2/9 anonim válasza:
nem tudhatod hogy a szakember milyen módszerekkel dolgozik, mennyi a tapasztalata.
2014. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagytok, elmondhatod az álláspontodat, véleményedet a témáról. Hogy te hogyan próbálsz fogyni, miket, hogyan eszel stb. De meggyőznöd nem kell. Vagyis nem neked. Mondjuk a szüleinek kellene figyelni ilyenekre.


Valóban nem egészséges, ilyen gyors ütemben fogyni, de te nem igen tudsz segíteni.

2014. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szulei vakon hisznek a nutricionistaban es o is...
2014. márc. 6. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a halál az a nutricionista?!

El kell kserítselek, sajnos nem hiszem, higy meg tudnád győzni. Neki most egyetlen dolog lebeg a szeme előtt, az, hogy fogyott tíz kilót. (Amúgy biztos ez?)

Az én egyik barátnőm 90 napos diétázik, ezren ezerszer elmondtuk neki, hogy miért rossz, de ő sem lát annál tovább, hogy citka egy hónap alatt lefogyott 10 kilót. Az nem érdekli, hogy ennek a nagyrésze víz és izom, az sem, hogy formátlan és plötyi lesz, az sem, hogy tönkrevágja az anyagcseréjét és ha abbahagyja a diétát, akkor minden falat kajától kétszer annyit fog hízni. Neki csak az számít, amit a mérleg mutat. Sajnálom, de bosszantó is, mert ostobaságnak tartom. De nem tudok mit tenni, majd a saját kárán megtanulja (de nem, mert ez a 3. 90 napos diétája, és sosem érte el a normál testalkatot)

2014. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, és nálunk a dietetikusra szokták mondta.
2014. márc. 7. 03:16
 7/9 A kérdező kommentje:
*mondani, elmézést
2014. márc. 7. 03:18
 8/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Jó ronda egy kifejezés. Én aztán magamtól rájöttem, hogy mi az. A nutritionist egy rendkívül ronda magyarosított változata. Nem mindegy neked egyébként, hogy ki mit csinál?
2014. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, mert ő egy kedves osztálytárs, szeretnék segíteni.
2014. márc. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!