Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy CD-t de meggondo...

Rendeltem egy CD-t de meggondoltam magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném mondani a rendelésemet, de nem tudom hogy kiküldték-e már vagy hogy hol tart ez az egész. Ha megjött a termék akkor kell visszaküldenem vagy megmondom a postásnak hogy vigye vissza?
2014. júl. 30. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

nem fizeted ki a cd-t visszaviszik, de a pk-t valoszinű behajtják rajtad...

szóval fizesd ki az egészet..

2014. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha kifizettem azután menjek a postára és adjam fel?
2014. júl. 30. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
az 1#-es válaszoló kellően tájékozatlan a témában. Nem veszed át és kész. A postaköltséget ilyenkor a küldő bukja... Megteheted, hogy nem veszed át.
2014. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is jártam már így, küldtem nekik egy emailt, hogy "Elnézést de mégsem kérném a csomagot." (valamint odaírtam az oldalon megadott adataimat és az általam rendelt terméket) Nagyon megköszönték, hogy szóltam, visszakérték a futártól és így senkinek nem voltak felesleges körei. Szerintem így korrekt, ott is emberek dolgoznak.
2014. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel őket, hogy hol tart a dolog? Egyben azt is megmondhatod, hogy mégsem kell. Ezt emailben is erősítsd meg.
2014. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!