Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki a legjobb ügyvéd tatabányán?

Ki a legjobb ügyvéd tatabányán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ki szerint?
2014. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz! ez aztán a segítőkész válasz,igazán hasznos!
2014. aug. 4. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de teljesen értelmetlen kérdésre milyen választ vársz??


Legalább azt megmondtad volna, hogy milyen területen keresgélsz!

Vagy szerinted ugyanaz a személy a legjobb büntetőjogból is, mint mondjuk bontókereseteknél vagy ingatlanügyleteknél?


Eleve, mi az, hogy "legjobb", ez értelmezhetetlen!!!

2014. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

haszonélvezővel kapcsolatban!

Nem gondoltam hogy ez egy bonyolult kérdés! Bocsi

2014. aug. 4. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nem gondoltam hogy ez egy bonyolult kérdés! Bocsi"


Milyen szempontból a legjobb? Ár? Minőség? A kettő aránya? Aki a leginkább ráér veled foglalkozni? Aki summa cum laude? Akivel a legjobban érzed magad?


Gondold át: ha lenne "legjobb", aki minden szempontból a legjobb, akkor ki menne a kevésbé jóhoz?!? Ha lenne legjobb, lenne legrosszabb is. Ki menne a legrosszabbhoz?


Mivel nincs olyan ügyvéd, akihez senki nem megy, és olyan sem, akihez mindenki megy, könnyű belátni, hogy nincs egyetemlegesen elfogadott legjobb és legrosszabb ügyvéd. Tovább megyek. Nincs szimplán jó, vagy rossz sem...


A kérdésed tehát így valóban értelmezhetetlen, remélem belátod, és sikerül úgy megfogalmazni a kérdésedet, hogy számodra is értékelhető választ kapjál...


Ja, amúgy a haszonélvezőt hagyjad békén, ne akard kiforgatni a jogából! És ne magyarázkodj, ha nem jogszerűen lenne haszonélvező, nem kellene hozzá "legjobb ügyvéd"...

2014. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

valóban?Szerinted az elfogadott hogy ki rak a lakásból adósságokat csinál és nekem kell fizetnem mert én vagyok a tulaj?Albérlőket fogad oda akik nem fizetnek csak néha és a víz villany...(és támogatás egy halott férfi nevében amiért szintén engem csesztetnek?)A saját családom meg épp hogy eltudom tartani mert az anyám után kell az adósságokat kifizetnem? én fizetem és nem tehetek semmit mert a haszonélvezőnek nagyobb szava van?

Amúgy meg arra gondoltam hátha valaki tud egy normális ügyvédet valami tapasztalat alapján ajánlani. De gondolom én vagyok a köcsög mert kiakarom forgatni a haszonélvezőt!... nekem van hol laknom nem akarok onnan semmit csak hogy ne keljen már milliókat

törlesztenem azért amit nem én csináltam...

2014. aug. 4. 17:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a nagyon hasznos válaszokat!
2014. aug. 4. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre nincs hasznos válasz. Bocsi.


Fogd magad, menj el egy ügyvédhez, és kész.

2014. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Paraszt_Mári válasza:

Milyen segítőkész emberek!

Én Dr.Bese Júliannánál voltam ingatlan ügyben rendes volt és sokat segített.

2014. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi Kókay Juditnál voltunk többször is, nagyon jó.
2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!