Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regiztem az Optionfair.hu-ra...

Regiztem az Optionfair.hu-ra nem tettem a számlára egy petákot sem, de gyakran hivogatnak hogy inaktiv a fiókom és szeretnék törölni meg engedem-e? Igaz nem tudnak semmit a nyakamba varni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
És megengedted, hogy töröljék, akkor mi a baj? Itt nem terméket raknak a nyakadba, hanem szolgáltatást. Nincs számlavezetési díj, befizetett összeg visszahívható, azaz az még a te számlád. (Ha inaktív 6 hónap után 35 EUR a havidíj, ha jól tudom)Piac meg kiszámíthatatlan rizikó is van, sima mindent vagy semmit szerencsejáték technikával nem biztos, hogy ajánlott.
2014. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam is nekik hogy töröljétek nyugodtan már nem akarok vele foglalkozni, gondoltam 1 év múlva nem kapok semmiféle levelet hogy 1000 euros adóságom van ettöl a szolgáltatótol, kicsit betojtam na
2014. nov. 8. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most csesztem el több száz eurót, úgyhogy meneküljön mindenki. Visszahívom a maradékot. Legmodernebb elemzésekkel, minden vacakkal, kis tétekkel. Minimális csalást is érzek, rendszer nem engedte lezárni a kereskedésemet időn belül, mert árfolyamváltozás van. Hiába print screen, ügyfélszolgálat. Meg a tuti nem hivatalos tippjük 3 esetben egyszer jött be. Saját megérzés jött be a legjobban, de ezt az idegeskedést...megpróbálom fel sem fogni, hogy havi kereset ment el 24 óra alatt....
2014. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!