Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek csökkent a repülőt...

Szerintetek csökkent a repülőtársaságok forgalma most hogy több szörnyű baleset történt?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, van e aki emiatt a repülő helyett más megoldást választ utazásaihoz.

2014. aug. 5. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2014. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csökkent-e a forgalmuk nem tudom, de hogy visszaesett a növekedés, biztos, főleg az új belépők (először repülők) körében. Persze ha el akarsz jutni mondjuk Holladniából Malajziába, nagyon más választásod nincs, tehát gondolom ez inkább a rövid utakat kínáló légitrásaságokat érintheti, mint pl. a Wizz-Air.
2014. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én saját magamból indulok ki, én szeptemberben utazok Angliába, és elgondolkoztam rajta hogy merjek e repülővel menni most.
2014. aug. 5. 22:33
 4/6 anonim válasza:

Nem akarlak megsérteni, de ez egy marhaság.


Történt ami történt. A két maláj gép közül az eltűnt géppel nem bizonyított, hogy mi történt, több gyanú is van, de valószínű, hogy semmi műszaki probléma nem volt.


A másikat "véletlen" lelőtték (a földől egy okostelefonos alkalmazással megállapítható, hogy milyen gép, persze nekik csak rakétájuk volt, iPhonejuk nem)...


Kicsi az esélye (~0), hogy a te gépedet úton Londonba lelövik Svájc, Németország, vagy Anglia felett, mivel itt nincs háború, ellenben a maláj gép alatt volt.


Mindig benne van a baleset, de nem csak a repülésben, hanem mindenben. Nap mint nap, a dolgok nagy része, amit csinálsz, veszélyesebb a repülésnél. Egyszerűen azért félnek az emberek a repüléstől, mert nem ők irányítanak, nem ők ülnek a "kormány" mögött. Folyamatosan, naponta több ezer repülőjárat száll le biztonságban, persze mi csak azokról hallunk, amelyek lezuhannak. Megnyugtatlak, évek óta hetente repülök, és mégis jobban félek, ha át kell mennem az úton ott, ahol nincs zebra. :D


Aggodalomra semmi ok, a repülés nagyon biztonságos, sőt, napról-napra egyre biztonságosabb lesz.

2014. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Megnyugtatlak, évek óta hetente repülök"


Épp ez az, te nem annak a fejével gondolkodsz, aki nem látott életében még repteret sem, csak buszt/vonatot/autót. Az első úttól szerintem fél egy kicsit mindenki, pláne akkor, ha minden hónapban van egy 100-300 fős halálos katasztrófa valahol.

2014. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki hozzászólását, persze nem csinálok ebből nagy ügyet, repülővel fogok menni, repültem már de azért mégis:) Bár igazat adok 100%-ban a hosszú hozzászólónak
2014. aug. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!