Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most regisztráltam a vaterán,...

Most regisztráltam a vaterán, de már is bizonytalankodom. Nem ingyenes a házhoz szállítás? Ha igen, miért kell külön fizetni érte? Licitálás esetén, min. , max. ár megadása esetén, ha a maximum árat nem éri el, kötelező eladni az árút?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ingyenes a házhoz szállítás, csak ha az eladó fizeti.

Ha a minimumárat elérik, akkor már el kell adni. Max ár nincs, csak villámár, ami fölé hülyeség licitálni.


Egyéb óhaj-sóhaj esetén olvasd el a szabályzatot.

2014. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A szállítást nem a Vatera végzi, hanem a Posta vagy egyéb cég,ezt, mint szolgáltatást meg kell fizetni. Kötelező eladni ? Úgy állapítsd meg a minimum árat, hogy már akkor megérje neked. Ha meg véletlenül mégis eladni "kényszerülnél", akkor még mindig lehet hívatkozni arra, hogy sajnos közben elázott, eltörött, ellopták, elveszett és nem találod stb. Vannak, aki meg több felhasználónéven vannak regisztrálva és ha nem éri el a licit az általuk kívánt árat, akkor egy másik saját felhasználónevükkel rálicitálnak (mint idegen), megpróbálva így feljebb srófolni az árat.
2014. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1# villámár fölé nem tud a vevő licitet nyomni.


pl 100Ft os fixáras nyalókára nem tud 1000000Ft os licitet tenni.

2014. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 -a vatera korabbi verziojan ez meg engedve volt. Megvaltozott azota?
2014. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi oldalon lehetett a fix ár felé licitálni, nem tudom, hogy a bétán mi a helyzet.
2014. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!