Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 14 évesen (nem...

Hogyan tudnék 14 évesen (nem kevés) pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
Igazabol arrol van szo hogy 103.600.- forintot, legrosszabb esetben 130.000.- ft osszekene gyujtenem.. es tudnatok valami otletet adni hogyan gyujtsek ossze ennyit? Gondolok itt pl munkavallalasra, szorolaposztas.. igazabol tok mindegy, barmi amibol lehet valamennyi penzt csinalni. Normalis valaszokat varok..elhihetitek hogy nem magamnak kell ennyi penz. Edesapam ajandekara.

2014. aug. 15. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan sehogy.
2014. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy oszinten... erodon felul miert kell 'ajandekot' venni? Ezt varjak el toled? Van egy regi mondas, hogy addig nyujtozz, amig a takarod er - es te most nyolc takaron is tul akarsz nyujtozni. 14 evesen nem vallalhatsz munkat, pont. Raadasul 100e forint nem is keves penz, van aki ezert honapokig dolgozik felnott letere. Biztos annak orulne legjobban apukad, ha adossagba verned magadat egy ajandek miatt?
2014. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez 100%ig igaz, es termeszetesen nem ezt varjak el tolem. de elrontottam a telefonjat. amire 4-5honapig vart. es megis a buntudat azert megvan. apukam..mint szerintem barmelyik szulo.. minden ajandeknak orul . a lenyeg hogy a gyereketol van. es ha tudna hogy erre gyujtok valoszinuleg ""leszidna"" hogy felesleges.. de en ezt szeretnem megcsinalni. ha 1ev akkor 1.
2014. aug. 15. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
nagy fiú vagy, nőlj ki a mesékből, és várj egy pár évet amikortól ténylegesen dolgozhatsz.
2014. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De nekem úgy sem hiszel. Arra viszont várhatsz hogy itt neked feltalálják a spanyolviaszt. Próbálkozz, hátha sikerült valahogy össze szedni azt a pénzt, aztán vagy bele unsz és rájössz hogy esélytelen, vagy találsz valami jó módot és utána megveregetheted a saját válladat hogy össze tudtál 14 évesen 100e Ft-ot keresni.
2014. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
normalis valaszokat vartam nem kertem okoskosast vagy hogy valaki cinikusan forduljon hozzam. ha nem tudsz segiteni ne irj ide. ha tudsz akkor azt megkoszonom. de feleslegesen ne huzzuk egymas idejet.
2014. aug. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!