Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék 13 évesen...

Hogyan juthatnék 13 évesen pénzhez, hogy a lovaglást komolyabban is űzhessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 13 éves lány vagyok, legnagyobb szenvedélyem a lovaglás és a lovak. Szeretném ha ez nem csak hobbi maradna, hanem egyszer sportá is válhatna a számomra, de mivel a családom rossz anyagi helyzetben van, szinte megvalósíthatatlan (a hónap közepén már minusz van a bankkártyánkon). Épp ezért akarnám magam csinálni, amihez rengeteg pénz kéne. Először is egy ló, másodszor a bértartása, ami tudom, sok macerával jár, de ezeket is vállalnám. Mivel diákmunkát még nem vállalhatok, ezért van szükségem tanácsokra, hogy hogy juthatnék pénzhez, és hogyan szerezhetnék olcsón lovat. (Először gondolom elég hülyén hangzik, épp ezért kérdezem itt, mert valóságban az ismerőseim kinevetnének, hülyének néznének. A fönti dolog csak egy egy elképzelés.)

Annyit kérek, hogy ne nevessetek ki, mert ez csak egy álom, ami nekem fontos... Mindenkinek van egy szenvedélye, nekem ez az, ez az a dolog, ami számomra az egyik legfontosabb az életemben...

Vagy amúgy saját ló nélkül is menne a dolog??

A válaszokat köszönöm, és nagyra értékelem! :)


2013. máj. 26. 11:32
 1/2 piriiiiii válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire értesz hozzájuk. Vagy hogy a szüleid értenek-e hozzá. A lótartáshoz nem csak pénz kell, de hozzáértés és türelem is.
2013. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha te magad akarod megvenni és ellátni a lovat, akkor felejtsd el a suli melletti munkát. Majd ha lesz rendes állásod. Még diákmunkával sem nagyon lehetne ezt megoldani.
2013. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!