Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudok paypal kártyát...

Hogy tudok paypal kártyát rendelni? Fontos! Többi lent

Figyelt kérdés
Kéne ebayrol pár cucc. és nincs paypal kártym állitolag bankabn adnak de ezt ott rogton odaadják, vagy postázzák? ésha neten rendelem meg a kártyát? valamitn ha eebayen akarok vasarolni akkor euroba/dollárba kell a kártyára az összeget tenni? Részletesen valaki letudná írni a menetét?

2014. aug. 17. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
nem létezik paypal kártya
2014. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebay-ről akarsz vásárolni akkor olvasd el a tájékoztatót.

Ha megtetted volna, akkor tudnád, hogy nincs olyan, hogy paypal kártya. Paypal számla van, amit neten megtudsz csinálni.

Ha megvan akkor utalsz át mindig pénzt, hogy legyen rajta. Nem te fogsz dollárt vagy fontot vagy eurót utalni, hanem a vásárlásnál a forintalapú összegnél a napi árfolyam szerint fog levonni a paypal tőled.

2014. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ésha interneten "megrendelem" akkor mennyi idő amig megkapom? és tudom használni?
2014. aug. 17. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én nem értem mit akarsz rendelni, de az valószínűbb hogy te vagy ennyire gyogyós.


NEM létezik Paypal kártya. Így nem tudod neten megrendelni, nem fogsz kapni, nem tudod használni, mert NEM LÉTEZIK.

2014. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Melyik szót nem érted ebből a mondatból?

NINCS PAYPAL KÁRTYA.

Már hárman is megírták, hogy nem tudsz paypal kártyát rendelni mert nincs. Kérlek ne legyél már ennyire buta.

Leírom lassan, hogy felfogd!

h aebay-ről akarsz vásárolgatni, rendelni, akkor az ebay oldalán regisztrálnod kell, és a regisztráció egyik része, hogy nyitsz egy paypal SZÁMLÁT. nem kártyát mert olyan nem létezik, hanem számlát nyitsz. Oda utalod a pénzt, és ha ez megvan akkor bármit vásárolsz az ebay a paypalodon keresztül vonja le a pénzt tőled.

olvasd el az ebay tájékoztatóját, minden le van írva.

Ha ez nem megy, akkor tanácsolom, hogy ne foglalkozz az ebay-el.

2014. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oh my good. 0.o

Ki mondta neked azt a baromságot hogy a bankban adnak??

Te jó ég...

A paypal egy internetes számla..regisztrálsz és tudod használni.

2014. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem hiszem el, hogy ilyen hülyék léteznek :D

Én 16 évesen simán felregisztráltam PayPalra, csatoltam hozzá netes kártyát, minden tökéletesen ment, azóta is rendszeresen vásárolok eBay-ről, és nem teszek/tettem fel ilyen barom kérdéseket.

2014. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!