Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a wellbid-del kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem elég kamunak tűnik,mivel az eladandó dolgokról is reklámképek vannak feltöltve és eszméletlenül veszteséges lenne bárkinek eladni ilyen árakon a termékeket.
2014. aug. 21. 22:48
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Dehogy veszteséges :) Sőt...

Veszel sok pénzért "bidet". Elkezdesz licitálni egy 100e-s termékre mondjuk 1000Ft-ért. Az 1000Ft-ot te buktad is, más meg felül licitál 1100-zal. Ő azt bukta, egy 3. ember rálicitál 1200-zal, és így tovább. Fontos, hogy amit licitálsz, azt már le is vonja. Ha mondjuk 1000-től 100-as lépcsővel ellicitálgatnak 10000-ig, az már 495e bevételt jelent a wellbidnek. De ha csak 5000-ig, az is 120e bevétel. És huszadáron kapja a nyertes a terméket (ha épp csak a nyertes licitet rakta meg). Én abban sem lennék biztos, hogy egyáltalán "vett" már valaki valamit ott. Többször kértem már, hogy ha valaki kipróbálja és megnyer valamit, az írjon, de még sosem jött erről üzenet.

2014. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mit gondolsz 10ezer bid egy aukcióra szerinted biztos nyerés?Elég értékes tárgy lenne :)

2014. aug. 22. 18:10
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem nem sikerült megérteni az utolsó mondatom lényegét: tuti nem fogsz venni semmit. De próbáld meg, nem az én pénzem bánja :) És ha sikerült, akkor írd meg :)
2014. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem mit irtál,meg kicsit utána is olvastam,lehet valamit rosszul fogalmaztam.
2014. aug. 22. 20:36
 5/5 anonim válasza:

Szia


NEM ÉRI MEG. Makacs voltam, kipróbáltam és több tízezrem veszett oda. Nem ajánlom ! ! !

2014. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!